اخبار

جیمیل بازها از امروز سوپرایز می شوند

جیمیل بازها از امروز سوپرایز می شوند|کالاسودا

کالاسودا- جیمیل بازها از امروز سوپرایز می شوند|کالاسوداکالاسودا_شرکت گوگل با افزودن برخی امکانات جدید به  جیمیل باز هم مخاطبان خود را شگفت زده و البته شاد کرد .
این قابلیت های جدید شامل تبدیل شماره های تلفن و ادرس ها به لینک می شود. اما این قابلیت افزوده چه سودی برای مخاطبان دارد؟ با کمک این قابلیت جدید، گوگل،توانایی لازم را خواهد داشت تا به شکل خودکار آدرسها، شماره تلفنها و مخاطبین را به وبسایت Gmail انتقال دهد .
افزون بر این ها از امروز کلیه برنامه های تلفن همراه (از جمله صندوق ورودی)، شامل طرح جدید این شرکت می شوند.اما شاید به اعتقاد برخی از کاربران این نخستین باری نباشد که گوگل برای ارتقای سطح کیفی کار خود به شیوه های امنیتی جدید متوسل می شود.
با این وجود این یکی از جدیدترین شگفتی های شرکت گوگل در سال ۲۰۱۷ خواهد بود. شاید یکی از اساسی ترین تفاوت های گوگل با دیگر شرکت های شناخته شده در افزایش افزونه های مهم این شرکت طی سال های فعالیتش باشد . افزونه هایی که سرویس پیام رسان ایمیلی آن را به یکی از محبوب ترین سرویس های ایمیل در جهان تبدیل کرده است .
اما سوال دیگر شاید به کاربردهای این افزونه در ۲ سیستم عامل اندروید و مرتبط باشد . جالب است بدانید سرویس ایمیلی گوگل نه تنها شماره تلفن های هر یک از سیستم عامل ها را به شکل جداگانه ثبت می کند، بلکه قادر است به همگام سازی اطلاعات هر ۲ سیستم عامل اندروید و iOS در یک سامانه Gmail بپردازد .
بعد از این که طی روزهای گذشته گوگل با تمرکز بر نقشه ها، سیستم جستجو و بررسی محتواهای خود تمرکز کرده بود،به نظر م رسد این بار نوبت به سامانه ایمیلی این شرکت رسیده تا ضمن همگام سازی خود با سیستم عامل ها و اطلاعات شخصی موبایلی کاربران تحولاتی جدی را تجربه کند.

مطالب مرتبط

برو بالا