اخبار

گوگل پیام های دیده نشده جیمیل را به کاربران یادآوری می کند

کالاسودا- کالاسودا- جیمیل ویژگی های جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. به نظر میر سد گوگل قصد دارد برای کاربران محیط جالب تری را آماده کند. این ویژگی ها از بخش های ظاهری آغاز می شود و به قسمت های پرکاربرد و اساسی ختم می شود. گوگل از قابلیت هوش مصنوعی استفاده کرده است تا کار را برای کاربران خود آسان تر کند.

مدتی پیش جیمیل رابط کاربری خود را باز طراحی کرد و برخی قابلیت های دیگر را اضافه کرد اما اکنون یک ویژگی بسیار جالب ایجاد شده است و به کاربر پیام هایی که مدتی پیش دریافت شده است و مشاهده نشده و پاسخی ارسال نشده را یاد آوری می کند و بیان می کند این پیام مدت سه روز پیش دریافت شده است آیا آن را پاسخ نمی دهید.

در روز هایی که بیشتر گوشی های هوشمند و لوازم مبتنی بر تکنولوژی روز بخشی از تمرکز خود را بر اساس هوش مصنوعی قرار داده اند. گوگل نیز همزمان با آن ها فعالیت های مبتنی بر هوش مصنوعی را آغاز کرده است و قصد دارد در رابط کاربری جدید جیمیل از آن استفاده کند. قابلیتی که شاید از دید برخی کاربران جالب نباشد.

این قابلیت شاید در ابتدا کمی مزاحم به نظر بیاید اما به سادگی می توان این ویژگی را غیر فعال کرد برای این کار باید به بخش تنظیمات رفته در این بخش گزینه ایی قرار داده شده است که اگر آن را غیر فعال کنیم این ویژگی غیر فعال می شود.  برای این بخش گوگل از هوش مصنوعی استفاده کرده است و قصد دارد در میان انبوهی از اطلاعات روزمره پیام هایی که فراموش شده است را یاد آوری کند تا از این روش کاربران هیچ کدام از پیام های خود را از دست ندهند. این قابلیت همزمان با تغییر رابط کاربری جیمیل در اختیار تمام کاربران قرار خواهد گرفت.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا