اخبار

جی میل ایمیل ها را منقضی می کند

کالاسودا - کالاسودا_جی میل ایمیل ها را منقضی می کند. این جدید ترین خبری است که از پایگاه خبری گوگل منتشر شده است. طرح  منقضی شدن جی میل ها را می توان یک طرح قابل توجه و جذاب تلقی کرد .

ا این طرح قرار است شامل  چه مواردی باشد ؟ این طرحی است که کمک می کند کاربران بتوانند تغییراتی اساسی را در طراحی جی میل داشته باشند .

در این طح جدید جی میل های کاربران پس از مدت کوتاهی حذف می شوند و کاربر جیمیل های منقضی شده را مشاهده نخواهد کرد. روشی که اینباکس کاربران را خلوت تر از همیشه می کند.

بر این اساس، تنظیم زمان منقضی شدن و از بین رفتن چنین نامه هایی به دلخواه کاربر ممکن بوده و از یک هفته تا یک ماه تا چند سال و غیره در نوسان خواهد بود. علاوه بر این، می توان از گیرنده نامه های یادشده خواست تا هویت خود را با استفاده از یک کلمه عبور که با پیامک برایشان ارسال می شود، تایید کنند.

البته این اطلاعات هنوز در مرحله گمانه زنی است . چرا که تصاویری از ظاهر جدید جی میل در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد گوگل قصد دارد در رقابت با رقبای سرسخت خود امکانات متنوعی را به این سرویس اضافه کند.

نظر شما چیست ؟ آیا قابلیت انقضای پیام ها قابلیتی مناسب و کاربردی است ؟ شاید برای پاسخ به این پرسش، بد نباشد که بدانید ؛ قابلیت انقضای ایمیل ها در جی میل شباهت زیادی به همین خدمات در سرویس پست الکترونیک پروتون دارد. در ایمیل هایی که با استفاده از این قابلیت ارسال شوند، یک آیکون قفل مانند با عنوان حالت محرمانه فعال می شود که موجب می گردد، باز ارسال، کپی کردن، بارگذاری یا حتی چاپ کردن نامه یادشده ناممکن شود. به بیان دیگر فرستنده تعیین می کند که ایمیل های ارسالی در حالت محرمانه تا چه زمان در صندوق دریافت ایمیل باقی بمانند و در چه زمانی به طور کامل حذف شده و غیرقابل دسترس شوند.

اکنون باید دید کاربران از این سرویس استقبال می کنند یا خیر .

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا