کمپانی هواوی حاشیه های پایین صفحه نمایش خود را کاهش نمی دهد

این روز ها برند های سازنده گوشی های هوشمند سعی دارند حاشیه های محصولات خود را به حداقل برسانند و به نظر می رسد حذف حاشیه های بالای صفحه نمایش بیشتر مورد تایید شرکت ها قرار می گیرد تا حذف بخش پایینی حال مدیر عامل کمپانی هواوی نیز این موضوع را تایید کرده و اعلام کرده است که قصد کمپانی هواوی حاشیه های پایین صفحه نمایش خود را کاهش نمی دهد.
کمپانی هواوی مدتی پیش گوشی های پرچمدار خود را به صورت رسمی رونمایی کرد. این گوشی های هوشمند علاوه بر سخت افزاری بسیار قدرتمند ظاهری یکپارچه دارند. در این محصولات با وجود حذف حاشیه های بالایی بخش پایینی را با حاشیه های صفحه نمایش طراحی کرده است در این بخش قصد داریم به بررسی علت این موضوع بپردازیم.

چرا کمپانی هواوی حاشیه های پایین صفحه نمایش خود را کاهش نمی دهد؟

مدیر عامل این کمپانی مشهور دلیل عدم حذف حاشیه های پایینی در گوشی های پرچمدار خود را کاهش هرچه بیشتر خطاهای لمسی تصادفی در کاربران است. با این تفاسیر می توان گفت که هواوی توانایی حذف این حاشیه ها را دارد و به خواست خود قصد ندارد گوشی های هوشمند تمام صفحه روانه بازار فروش کند زیر این شرکت اعلام کرده که با کوچک تر کردن بخش حاشیه های پایین صفحه نمایش زمان سوایپ کردن صفحه به سمت بالا خطاهای لمسی زیادی ممکن است روی دهد و این امر باعث عدم رضایت کاربران خواهد شد.
با این تفاسیر باید این موضوع را در نظر گرفت که گوشی های هوشمند این برند بدون حاشیه های پایینی روانه بازار فروش نمی شوند و گوشی های هوشمند این برند حاشیه های پایینی خود را حفظ خواهند کرد. نظر شما در مورد بریدگی های بالا و پایین صفحه نمایش های این برند چینی چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها