حافظه داخلی یک ترابایتی، شاخص ترین ویژگی پرچمدار جدید سامسونگ

حافظه داخلی یک ترابایتی، شاخص ترین ویژگی پرچمدار جدید سامسونگ

کمپانی سامسونگ تولید حافظه داخلی یک ترابایتی خود را آغاز کرده است. این کمپانی قصد دارد یکی از پرچمداران خود را با حافظه داخلی یک ترابایتی روانه بازار فروش کند، از این رو می توان این حجم از حافظه داخلی را در گوشی های هوشمند سال 2019 تجربه کرد.

حافظه داخلی یک ترابایتی از چه تکنولوژی ای بهره می برد؟

این کمپانی کره ای حافظه داخلی یک ترابایتی خود را مبتنی بر تکنولوژی eUFS تولید می کند. این موضوع باعث می شود که گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ با استفاده از یک چیپست حافظه فلش از این حجم از ظرفیت استفاده کنند.

این موضوع اولین تجربه کمپانی سامسونگ در ساخت حافظه داخلی یک ترابایتی نیست؛ سامسونگ مدتی پیش این نوع حافظه را روی مک بوک های خود استفاده و نتایج بسیار خوبی کسب کرده بود. این چیپست از نظر ابعاد شبیه حافظه داخلی های 512 گیگابایتی است و سرعت خواندن آن نیز بسیار جالب توجه است. کمپانی سامسونگ برای حافظه یک ترابایتی خود حداکثر سرعت 1000 مگابایت بر ثانیه را در نظر گرفته است. این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که آن را با حافظه های میکرو اس دی مقایسه کنیم. حافظه داخلی یک ترابایتی سامسونگ حدود 10 برابر سریع تر از حافظه های میکرو اس دی قدرتمند موجود در بازار است.

حافظه داخلی یک ترابایتی از چه تکنولوژی بهره می برد؟

سامسونگ از سال پیش رویای فراهم آوردن حافظه داخلی یک ترابایتی را برای کاربران خود در سر داشت. از این رو زمانی که گلکسی نوت 9 روانه بازار فروش شد، بخشی از تبلیغات خود را روی این موضوع قرار داد که این گوشی هوشمند 512 گیگابایت حافظه داخلی دارد و با افزودن 512 گیگابایت دیگر می توان به یک ترابایت حافظه داخلی دسترسی پیدا کرد، با این وجود امسال به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد تمام این ظرفیت را بدون اضافه کردن حافظه میکرو اس دی برای کاربران فراهم کند.

چیپست یک ترابایتی این برند محبوب روی چه گوشی هوشمندی قرار می گیرد؟

کمتر از یک ماه دیگر کمپانی سامسونگ پرچمداران جدید خود را روانه بازار فروش می کند. این گوشی های هوشمند نسخه های متفاوتی دارند. کمپانی سامسونگ قصد دارد یکی از گوشی های پرچمدار خود را با رم 12 گیگابایتی و حافظه داخلی یک ترابایت روانه بازار فروش کند، از این رو باید دید این گوشی هوشمند با چه استقبالی از سوی کاربران رو به رو می شود.

نظر شما در مورد پرچمداران سری اس سامسونگ چیست؟ آیا این گوشی هوشمند را به پرچمداران سری نوت این برند کره ای ترجیح می دهید؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها