حالت تاریک اینستاگرام در ios 13 برای کاربران عرضه شد

0
174
حالت تاریک اینستاگرام در ios 13 برای کاربران عرضه شد

اینستاگرام برای پتشیبانی از حالت تاریک بومی خود در ios 13، برنامه اش در گوشی های آیفون را به روز کرده است. بنابراین اگر از طرفداران پالت رنگی اینستاگرام و مرزهای روشن و سفید نیستید، با تم تاریک حرکت در فیدها و دیدن استوری ها خصوصا در شب بسیار ساده خواهد بود.

پشتیبانی اینستاگرام از حالت تاریک

متاسفانه این ویژگی فعلا از طریق اپلیکیشن قابل دسترس نیست و برای استفاده از این قابلیت، اپلیکیشن بایستی با سیستم عامل آیفون یا آپید شما همخوانی داشته باشد که در این مورد منظور همان آی او اس 13 است. در کل اگر آیفون شما از iOS 13 پشتیبانی می‌ کند، برای بهره‌مندی از حالت شب به اپ استور رفته و اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

این در حال حاضر ویژگی کاملاً استانداردی است زیرا اکثر سازندگان برنامه iOS برای اولین بار پشتیبانی از حالت تاریک را اضافه می کنند. به گفته این منبع ، همیشه بهتر است که گزینه های تصویری بیشتری داشته باشید. برای آنهایی که مشتاقانه سعی در امتحان کردن آن دارند ، باید به اطلاع رساند که این به روزرسانی اکنون در فروشگاه اپلیکیشن است.

 بخش فعالیت Following در اینستاگرام کنسل شد

همچنین در خبر دیگری که این هفته در خصوص اینستاگرام منتشر شد، طی ان بخش فالووینگ (Following Tab) از اپلیکیشن اینستاگرام حذف شود. این تب به این منظور طراحی شده که کاربر بتواند از فعالیت‌های دوستان خود در اینستاگرام باخبر شود، مثلا ببیند دوستان او چه پست‌هایی را لایک کرده و چه افرادی را جدیدا دنبال کرده‌اند. البته قرار است این ویژگی از اواخر هفته اجرا شود. پس از اعمال این تغییر، گزینه قلب پایین صفحه تنها فعالیت‌های شما را نمایش خواهد داد.

پشتیبانی اینستاگرام از حالت تاریک

دلیل این امر از جانب مدیر بخش محصولات اینستاگرام

«ویشال شاه» مدیر بخش محصولات اینستاگرام درباره این تغیرات می‌ گوید که این تب به خاطر ساده ‌تر کردن اپلیکیشن و اینکه بسیاری از کاربران از وجود آن مطلع نبودند قرار است حذف شود. او همچنین معتقد است این تب گاهی اوقات موجب بهم خوردن روابط دوستانه بین کاربران شده است.

برای مثال شما منتظر یک پیام از طرف دوستتان هستید اما پس از اینکه پاسخی دریافت نمی‌کنید سراغ اینستاگرام رفته و در این تب می‌بینید که دوستتان در حال فعالیت است. این مسئله در بسیاری از موارد گزارش شده، موجب بهم خوردن روابط بین دوستان شده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها