لغو حالت تاریک برای نسخه اندرویدی واتس آپ تائید شد

لغو حالت تاریک برای نسخه اندرویدی واتس آپ تائید شد

واتس آپ کاربران زیادی در دنیا دارد که هرزگاهی ویژگی های جدیدی را برای آنها ارائه می کند. اما به نظر می رسد که یکی از ویژگی های محبوب یعنی حالت تاریک را برای نسخه اندرویدی خود ارائه نخواهد کرد.

مزیت های حالت تاریک

در ماه های اخیر شاهد اضافه شدن حالت شبانه برای بسیاری از اپلیکیشن های محبوب مانند فیس بوک مسنجر و یوتیوب بوده ایم. در تم تاریک تمامی پس زمینه های سفید را به مشکی تغییر می دهد و حالت تمام صفحات، مشکی با حروف سفید می شود.این تم ها می توانند حس بصری به ارمغان آورند و کلمات را روشن تر نشان دهند و کمی شفاف تر پیش جلوی چشم ها دیده می شود و انرژی بیشتری به فرد منتقل می کند.

واتس آپ ویژگی های جدید را اضافه کرده است

با این وجود این پلتفرم همیشه هوای کاربرانش را دارد.  برای مثال چندی پیش  ویژگی جدیدی که در اختیار کاربران قرار خواهد داد به آنها اجازه می دهد، افرادی که آنها را در گروه های ناخواسته ادد کرده را کنترل و محدود کنند. این ویژگی می تواند شما را از شر ادد شدن در گروه هایی که دوست ندارید راحت کند و افرادی که شما را در گروه های واتس آپ ادد می کنند کنترل کنید. یا آخرین ویژگی این شبکه اجتماعی تابعه فیس بوک، تست مرورگر داخلی در نرم افزار و جستجوی معکوس تصاویر است که همانطور که از نام آن مشهود است، یک مرورگر درون برنامه ای است که به شما امکان می دهد صفحات وب و لینک ها را از طریق خود واتس اپ باز کنید.

با این حال هنوز مشخص نیست که چرا واتس آپ از ارائه این حالت که این  روزها بین کاربران بسیار محبوب است، منصرف شده است و احتمالا برنامه های متفاوتی برای عرضه آن در آینده دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها