اخبار

حال به هم زن ترین شارژر آیفون رونمایی شد

کالاسودا - کالاسودا_حال به هم زن ترین شارژر آیفون لقبی است که به یک شارژر چدید اعطا شده است. این شارژر حال به هم زن ترین محصولی است که تا کنون معرفی شده است.

اما ماجرای این شارژر حال به هم زن چیست؟

این شارژر حال به هم زن ظاهری مشابه با بندناف دارد. درواقع هر فردی که قصد استفاده از شارژر دارد، احساس خواهد کرد که در حال استفاده از یک بند ناف است! شاید مادران از دیدن این شارژر لذت ببرند اما این شارژر برای آقایان چه جذابیتی دارد؟

پیش بینی می شود آقایان از این شارژر استقبال چندانی نکنند.به نظر می رسد این شارژر جزو حال به هم زن ترین ایده هایی است که تا کنون به ذهن هر فردی است. شاید حالتان بدتر شود اگر بدانید این شارژر حرکت می کند.

مروری بر مهم ترین ویژگی های این شارژر

_ایده اولیه ساخت این شارژر حال به هم زن از یک پدر جوان رسیده است که در استانه به دنیا آمدن کودکش تصمیم به طراحی شارژر گرفت

_این شارژر تنها مختص گوشی های آیفون است

_ این شباهت فراتر از ظاهر و بافت شارژر است

_عملکرد این گوی بی شباهت به جنین و مادر نیست

_این شارژر درست مثل یک مادر کودک را تغذیه می کند

_نام طراح این شارژر لیزاو میو و اهل چین است

در حکالت عادی این شارژر حرکتی ندارد اما به محض اتصال به گوشی شروع به حرکت می کند

به طور کلی بسیاری از کاربران به دنبال ایده های جذاب هستند. این ایده ها از گوشی های هوشمند، قابهای گوشی ها، لوازم جانبی و … گسترده اند تا محصولاتی مثل شارژر مذ کور. این شارژر برای افرادی که به دنبال هیجانند کاربردی تر است. هیجان و ترس را می توان مهم ترین واکنش کاربران به شارژر مذکور دانست.

این محصول را می توان یکی از ایده های جالب و خلاقانه اما سخت پسند دانست. ایده ای که شاید عده ای عاشقش شوند و عده ای از آن نفرت پیدا کنند. نظر شما چیست؟ آیا حاضرید از این نوع شارژر استفاده کنید؟

در ادامه می توانید به تصاویر متحرک این شارژر عجسیب نگاه کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا