چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت ایرانسل داریم؟

اطلاع از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل و سایر اپراتور ها بدون شک برای مدیریت حجم های اینترنتی اهمیت بسیار زیادی دارد، در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه بفهمیم چقدر حجم اینترنت داریم.

اطلاع از باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل

طريقه استعلام مانده اينترنت ايرانسل به طور کلی به 4 صورت در اختیار کاربران قرار می گیرد و در کنار کد دستوری که در اختیار کاربران قرار می گیرد می توانید با نصب نرم افزار ایرانسل من نیز از باقی مانده بسته اینترنت ایرانسل خود مطلع شوید. این دو روش ساده تر هستند

روش اول با استفاده از کد دستوری #4*1*555* صورت می گیرد و با استفاده از این کد می توانید از حجم بسته اینترنتی خود وهمچنین تاریخ انقضای بسته ی خود استفاده کنید.

روش دیگری که در اختیار کاربران ایرانسل قرار می گیرد استفاده از نرم افزار ایرانسل من است، با استفاده از این ابزار اطلاعات مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید اطلاعاتی مانند کل حجم بسته خریداری شده، مقدار مصرفی بسته و زمان خرید و انقضای بسته را مشاهده کنید. به طور کلی اگر قصد دارید به مدیریت حجم اینترنت ایرانسل خود بپردازید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را نصب کنید تا بتوانید به طور دقیق از بسته ی خود اطلاعاتی کسب کنید. البته در نظر داشته باشید که در کنار موارد یاد شده در نرم افزار ایرانسل من مواردی برای اطلاع از مکالمات خود نیز می توانید استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که می تواند با استفاده از وب سایت ایرانسل و همچنین استفاده از تلفن گویای ایرانسل نیز از این موضوع مطلع شوید، با این وجود این دو روش زمان بیشتری را از کاربران می گیرد.

 

اطلاع از باقی مانده بسته اینترنت همراه اول

برای اطلاع از باقی مانده بسته اینترنت همراه اول در نظر داشته باشید که تفاوتی میان سیم کارت های دائمی و اعتباری ندارد و روش استفاده از آن ها به طور کامل یکسان است. در نظر داشته باشید که برای اطلاع از حجم اینترنت مصرفی خود می توانید از کد دستوری #100* استفاده کنید و پس از آن با انتخاب گزینه اول به مشاهده حساب خود بپردازید، بیشتر اوقات پس از استفاده از این کد دستوری برای شما پیامکی نیز ارسال می شود که اطلاعات کاربردی در این زمینه به شمار می دهد.

اپلیکیشن همراه من نیز گزینه خوبی برای مدیریت حجم اینترنت گوشی شما است و می توانید از آن استفاده های جالبی داشته باشید. در کنار این دو روش استفاده از وب سایت همراه اول نیز وجود دارد و می توانید پس از ثبت نام در سایت به قابلیت های آن دسترسی پیدا کنید.

در انتها پیشنهاد می کنیم، استفاده از سرویس پیام کوتاه همراه اول نیز می تواند برای شما کاربردی باشد. با استفاده از شماره تماس 8080 و نوشتن عدد 0 به صورت انگلیسی و ارسال آن پیامکی برای شما فرستاده می شود که حجم باقی مانده از اینترنت را در اختیارتان قرار می دهد.

 

اطلاع از باقی مانده بسته اینترنت رایتل

اطلاع از باقی مانده بسته اینترنت رایتل نیز مانند همراه اول و ایرانسل 4 روش دارد و شرایط مشابهی را رقم می زند. کاربران سیم کارت رایتل می توانند با استفاده از کد دستوری *130# از باقی مانده حجم اینترنت رایتل خود مطلع شوید. در کنار این کد دستوری رایتل نیز برای شما نرم افزار رایتل من را توسعه داده که می تواند از آن برای مدیریت سیم کارت خود استفاده کنید و در بخشی به صورت جداگانه اطلاعاتی در اختیارتان قرار می گیرد.

اگر قصد دارید از طریق پیام کوتاه نیز از حجم اینترنت باقی مانده مطلع شوید می توانید یک پیام کوتاه به شماره 2020 با متن View Internet ارسال کنید. توجه داشته باشید که از وب سایت رایتل نیز این امکان در اختیار شما قرار می گیرد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها