حضور استارت آپ ها در نمایشگاه نفت

حضور استارت آپ ها در نمایشگاه نفت

استارت آپ ها از روز گذشته در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، روز گذشته چهارشنبه با حضور وزیر نفت، معاونان این وزارتخانه، مدیران شرکت‌های مختلف نفت، گاز و پتروشیمی، مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

رونق تولید، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات نفتی و شرکتهای اکتشاف تولید ایرانی و جذب سرمایه و انتقال فناوری مهمترین رویکرد برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.

از این رو تعدادی از استارت آپ های مرتبط در این نمایشگاه غرفه دارند.

در خصوص فعالیت استارت آپ ها در صنعت نفت، در افتتاحیه همین نمایشگاه بیژن زنگنه وزیر نفت گفت: ما سعی داریم همگام با دیگر شرکت‌های بزرگ تولیدکننده نفت، به همکاری با استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان ادامه دهیم که این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است که این شرکت‌ها بتوانند در آن حضور پیدا کنند و ما نیز از امکانات آن استفاده کنیم.

یادآور می شود در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، همچنین صدها شرکت از ایران و کشورهای اسپانیا، آلمان، ایتالیا، اوکراین، چین، روسیه، هلند و آذربایجان جدیدترین تجهیزات، صنایع، ماشین آلات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

این نمایشگاه که هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ میزبان علاقه‌مندان است، عصر روز شنبه (۱۴ اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها