سلامت

حفظ امنیت نوزادان با پوشیدن جوراب

کالاسودا - کالاسودا- نوزادان یکی از نگرانی های بزرگ بسیاری از مادرانی که اخیرا صاحب نوزاد شده اند، حفظ سلامت این فرشته های کوچک است

گجت Owlet Smart Sock Baby Monitor جدیدترین محصول مراقب از کودکان است . این محصول مثل یک جوراب داخل پای کودک می شود و تمامی اطلاعات حیاتی کودک را ثبت و ضبط می کند. شاید کاربرد این محصول را بیش از هر شخص، والدین جوان تشخیص دهند.

وقتی نوزاد خوابیده یا پدر و مادر مشغول فعالیت های روزمره هستند از طریق این گجت قادر خواهند شد،  از سلامت فرزندشان اطمینان داشته باشند. ریتم تنفس، ضربان قلب، دمای بدن کودک و سایر از طریق وای فای و یا بلوتوث به تمامی دستگاه های هوشمند مادران و پدارن ارسال می شود.

افزون بر این ها، اطلاعات ثبت شده می توانند به شکل یک پرونده دیجیتال سلامت کودک آرشیو شوند. اگر شما هم جزو والدینی هستید که تجربه چندانی در حوزه سلامت کودکتان ندارید، می توانید  از طریق این جوراب جالب آرامش پیدا کنید. این موضوعی است که می تواند برای بسیاری از مادران حائز اهمیت باشد. چرا که مادران که اخیرا صاحب نوزاد شده اند برای حماست از نوزادان خود نیاز به انگیزه و حمایت های تکنولوژیک نیز دارند.

کارشناسان اعتقاد دارند باید کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی برای پدران در دوران بارداری مادران برگزارشود تا نقش بیشتری در نگهداری از نوزاد درآینده داشته باشند.

حمایت پدر و قرارگرفتن نوزاد درآغوش او می‌تواند سبب جلوگیری از بروز استرس و التهاب درنوزاد و کمک به حفظ سلامت او شود.

مطالب مرتبط

برو بالا