ترفند ها

بررسی و حل مشکل وای فای گوشی هوشمند پی 20 هواوی

بررسی و حل مشکل وای فای گوشی هوشمند پی 20 هواوی

کالاسودا - گوشی هوشمند پی 20 هوای قابلیت های بسیار خوبی دارد ، این گوشی موبایل را می توان یکی از برترین گوشی های هوشمند دانست. با این وجود این محصول در بخش وای فای با مشکلاتی رو به رو بوده که البته بیشتر آن ها به سادگی برطرف می شود. در این بخش قصد داریم به بررسی و حل مشکل وای فای گوشی هوشمند پی 20 هواوی بپردازیم.

اولین مشکلی که قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم بحث اتصال به اینترنت در این گوشی هوشمند است که باعث می شود نتوانیم به اینترنت وای فای متصل شویم. اولین کاری که برای حل مشکل وای فای گوشی هوشمند پی 20 هواوی در این زمینه باید انجام دهیم، بررسی رمز عبور و محدودیت پهنای باند است. از این رو پیشنهاد می کنیم برای حل این مشکل باید به این موضوع توجه کنید که پهنای باند مجاز شما به اتمام نرسیده باشد و همچنین رمز عبور را درست وارد کرده اید زیرا ممکن است که استفاده از حروف بزرگ و کوچک برای شما مشکل ساز شده باشد.

در این بخش بهتر است که یک بار مودم و روتر را خاموش و روشن کنید از این رو پس از خاموش کردن روتر اقدام به خاموش کردن مودم کنید و پس از مدت زمانی در حدود 15 الی 20 دقیقه مودم و روتر را روشن کنید.گوشی هوشمند پی 20 هوای قابلیت های بسیار خوبی دارد ، این گوشی موبایل را می توان یکی از برترین گوشی های هوشمند دانست

اگر روش های یاد شده باعث بهبود شرایط وای فای نشد باید روش دیگری را مورد بررسی قرار داده که به شرح زیر است:

اگر پس از مراحل یاد شده وای فای گوشی هوشمند پی 20 هواوی برطرف نشد بهتر است که آنتن مودم را بررسی کنید و ببینید که آیا مودم سالم است. برای این کار پیشنهاد  می کنیم گوشی هوشمند دیگری را به اینترنت وای فای خود متصل کنید و در صورت امکان نیز وای فای گوشی موبایل خود را نیز با مودم دیگر آزمایش کنید تا مطمئن شوید که مشکل از وای فای است یا گوشی موبایل.

موضوع دیگری که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم اینگونه است که گاهی مودم خود را اشتباه انتخاب می کنید یا هر چه پسورد را تایپ می کنید به اینترنت متصل نمی شوید.

جالب ترین مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید این موضوع است که وای فای شما هم نام با وای فای یکی از همسایگانتان است. از این رو ممکن است فای وای او را انتخاب کرده و پسورد را تایپ کنید. در بخش پشتی مودم شما اطلاعاتی وجود دارد که باعث می شود بتوانید مودم خود را راحت تر پیدا کنید. پس از اطمینان از این موضوع پسورد خود را با رعایت حروف کوچک و بزرگ تایپ کرده و آن را ازمایش کنید.

روش دومی که می تواند مشکل گوشی هوشمند شما را برطرف کند خاموش و روشن کردن مودم و گوشی موبایل است زیرا ممکن است این دو دستگاه با مشکلاتی ساده رو به روشده باشند که امکان برقراری ارتباط وجود نداشته باشد. اگر پس از خاموش و روشن کردن دستگاه نیز این مشکل برطرف نشد بهتر است به بخش وای فای رقته و گزینه فراموشی پسورد را انتخاب کنید و پس از انتخاب این گزینه رمز عبور خود را مجددا بنویسید. در انتها نیز اگر مشکل برطرف نشد و مودم شما نیز به درستی کار می کرد بهتر است گوشی هوشمند خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.اگر روش های یاد شده باعث بهبود شرایط وای فای نشد باید روش دیگری را مورد بررسی قرار داده که به شرح زیر است:

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا