خبرهای اپلکیشینی هفته از اندروید 11 تا تعطیلی گیم شوی HQ Trivia

0
382

در این هفته بعضی اپلیکیشن ها خبرساز بودند که سعی می‌کنیم تعدادی از اخبار جذاب مرتبط با آنها را خدمت شما ارائه کنیم.

به گزارش کالاسودا و به نقل از تک کرانچ، طبق برنامه سالانه State of Mobile که اخیرا منتشر شده است، بازار اپلیکیشن‌ها همچنان داغ است و با ثبت رکورد 204 میلیارد دانلود در سال 2019 و 120 میلیارد دلار درآمد در این سال یکی از پردرآمدترین صنعت هاست.

امروزه مردم طی یک روز 3 ساعت و 40 دقیقه را به استفاده از اپلیکیشن‌ها می پردازند که تبدیل به رقیبی برای تلویزیون شده است. اپلیکیشن تنها راهی برای گذراندن ساعت های بیکاری نیست، بلکه آنها یک تجارت بزرگ هستند.

در سال 2019، شرکت‌های موبایلی برتر دنیا دارای 544 میلیارد دلار ارزشگذاری مشترک، یعنی 6.5 برابر بیشتر از شرکت‌های بدون تمرکز بر موبایل بودند. در ادامه تعدادی از اخبار مهم اپلیکیشنی در هفته جاری را خواهید خواند.

در این هفته خبرهایی را در خصوص مرگ غم انگیز بازی محبوب HQ Trivia، برنامه جاسوسی ToTok در گوگل پلی، ویژگی‌های جذاب کنترل بیشتر روی اشتراک گذاری مکان در اندروید 11 و ارائه تعدادی برنامه برای ios، به روز رسانی‌های google stadia، و … خواندیم.

بازی HQ Trivia معتقد بود که نوع جدیدی از بازی‌های آنلاین را با مشارکت کاربران به راه انداخته است. سرمایه گذاری 15 میلیون دلار سرمایه گذاران این شرکت نیز گواه موفقیت این برنامه بود. اما به تازگی کلاهبرداران وارد این مسابقه شدند، پول جوایز کاهش یافت و کپی های از آن ظهور کرد. سپس کالین کرول بنیانگذار شرکت درگذشت و اوضاع در HQ Trivia بدتر شد و نیروها مرتب تعدیل می‌شدند.

تا اینکه در نهایت این هفته HQ Trivia خبر پایان دادن به اپلیکیشن مسابقه ای خود را اعلام کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از