اخبار

گوگل مشکلات ایجاد شده در اسپاتیفای و اسنپ چت را برطرف کرد

کالاسودا - کالاسودا- سرویس خدمات ابری گوگل روز گذشته با مشکل رو به رو شد و این مشکل تا چند ساعت اختلال های بسیار را ایجاد کرد. بسیاری از نرم افزار های گوشی های موبایل از خدمات ابری گوگل استفاده می کنندبه همین دلیل وابستگی بسیار زیادی با این سرویس دارند به طوری که روز گذشته نیز نشان داده شد اختلال در این سرویس نرم افزارهای بسیار زیادی را با مشکلاتی جدی رو به رو خواهد کرد.

داستان این گونه است که کاربران بسیاری با مطرح کردن مشلاتی مشابه بازخورد هایی را به نرم افزار های پرطرفداری همچون پوکیمون گو ، اسنپ چت و اسپاتیفای را برای توسعه دهندگان خود ارسال کرد.البته خبر خوب برای کاربران این نرم افزار ها اینگونه است که این مشکلات در حال حاضر برطرف شده است. گوگل در ساعت یک و نوزده دقیقه ظهر این مشکل را برطرف کرده است و حدود چهل و پنج دقیقه بعد نیز این کمپانی اعلام کرد که مشکل خدمات ابری گوگل به صورت رسمی برطرف شده است و تمام شرایط به حالت قبل برگشته است . با این وجود گوگل تمام نوان خود را بر مبنای این موضوع قرار داده است که به رویه ایی دست پیدا کند و این مشکل هیچگاه برای کاربران خود مشکل ایجاد نکند وباید دید چگونه به برطرف کردن مواردی که این مشکل را ایجاد کرده است رو به رو نشوند.البته رسیدن به ضریب صفر یا همان کار کردن بدون درصد خطا در دنیای تکنولوژی تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

در طول این مشکل اتفاقات عجیبی نیز رخ داد و شکایت ها از نرم افزار هایی که از این سرویس استفاده می کنند بسیار بالا رفت و طبق اعلام نرم افزار مشهور اسنپ چت تعداد شکایت های کاربران و اعلام مشکل آن ها از عدد هفت به عدد شانزده هزار و سی صد و نه رسید. این تفاوت رقم تنها بعد از دقایقی ایجاد شد که برای توسعه دهندگان این نرم افزار بسیار نگران کننده بوده است اما خوشبختانه به سرعت این نرم افزار ها به حالت اولیه خود برگشتند نکته جالب توجه در این آمار برای بازی پوکیمون گو و اسپاتیفای نیز همین شرایط را تجربه کرد اما تعداد شکایت های اسنپ چت بسیار بیشتر از نرم افازر های یاد شده بوده است.

البته همان طور که بیان شد این نرم افزار در حال حاضر به صورت عادی برگشته است و جمله یاد شده این مفهوم را به همراه دارد که تمام خدوات در دسترس هستند و کاربران بدون مشکل با آن به امور روزانه خود می پردازند. و کاربران می توانند مانند همیشه از نرم افزار های مورد علاقه خود مطابق انتظارتشان استفاده کنند با پوکیمون گو خود را سرگرم کره و یا با اسپاتیفای به پخش موسیقی بپردازند.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا