اخبار

خدمات حقوقی آنلاین با یک کلیک

خدمات حقوقی آنلاین با یک کلیک

کالاسودا - خدمات حقوقی در کنار اقدامات قوه قضائیه در دفتر خدمات الکترونیکی از سوی یک بخش خصوصی هم ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، وینداد؛ سامانه ارائه خدمات حقوقی آنلاین به شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف است که توانست جشنواره ملی ایده‌ها و فرصت‌ها که معاونت اجتماعی قوه قضاییه آن را برگزار کرد، رتبه دوم را به دست آورد.

سرویس بانک قراردادها یکی از خدمات این برنامه است که از 40 قرارداد کاربردی برای کسب‌وکارها تشکیل شده و انواع قراردادها در زمینه‌های استخدام نیروی انسانی گرفته تا سرمایه‌گذاری و مشارکت را پوشش می‌دهد.

قراردادهای این بانک توسط تیم حقوقی متبحری تنظیم و امکان دریافت آن به‌صورت آنلاین مهیا شده است و همین مسئله در وقت و البته هزینه مشتریان ما صرفه‌جویی می‌کند.

وکلای فعال در این مجموعه می‌توانند به‌صورت آنلاین و بنا بر نیازهای شرکت متقاضی، صفر تا صد یک قرارداد را تنظیم کنند و به او ارائه بدهند.

سرویس دیگری که در این برنامه وجود دارد، بررسی و بازنویسی قرارداد است. گاهی اوقات کسب‌وکارها احساس می‌کنند باید در قرارداد کاری‌شان تغییراتی ایجاد یا بندهایی به آن اضافه شود. در این صورت می‌توانند به شکل آنلاین قرارداد را برای تیم حقوقی وینداد ارسال کنند.

وکلای وینداد آن را بررسی می‌کنند و با گذاشتن کامنت و گوشزد کردن ریسک‌های حقوقی به آن‌ها اطلاع می‌دهند باید چطور عمل کنند. در برخی موارد هم نیاز است، قرارداد را به شکل کاملاً اصلاح کنند که این کار نیز توسط وکلا انجام می‌شود.

مزیت اصلی وینداد این است که کسب‌وکارها همان ابتدا خدمات حقوقی را حذف می‌کنند. در نتیجه بدون توجه به مسائل حقوقی ممکن است قراردادی را امضا یا کارمندی را استخدام کنند که مشکلات حقوقی عمده‌ای را برای آن‌ها رقم می‌زند. به همین دلیل بنیان‌گذاران خدمات حقوقی آنلاین سعی کردند از طرق مختلف دسترسی به خدمات حقوقی را تسهیل کنند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا