خوب یا بد بودن شخصیت Jon Bernthal در بازی Ghost Recon Breakpoint از زبان آقای بازیگر

0
۱۶

Jon Bernthal در بازی Ghost Recon Breakpoint در نقش شخصیت منفی اصلی یا همان آنتاگونیست بازی ایفای نقش می‌کند و این اولین حضور او در یک بازی ویدیویی محسوب می‌شود. این بازیگر محبوب و مشهور که اخیرا به خاطر ایفای نقش در سریال پانیشر معروف شده، در مورد شخصیت خود در بازی Ghost Recon Breakpoint صحبت‌های جالبی را ارایه داده است.

جان برنثال در بازی Ghost Recon Breakpoint در نقش شخصیت Cole D.Walker ایفای نقش می‌کند که سردسته گروه Ghost محسوب می‌شود. با این که همه ما می‌دانیم جان در بازی یک آنتاگونیست را بازی می‌کند، اما آقای بازیگر عقیده دارد که بازی‌بازان می‌توانند خودشان نسبت به شخصیت او در بازی قضاوت کنند و تصمیم بگیرند که آیا این شخصیت بد یا خوب است.

جان در یک مصاحبه جالب توضیخ داده که کار او قضاوت کردن شخصیت Cole D.Walker نیست و نمی‌تواند بگوید که او یک قهرمان یا شخصیت شرور (Villain) است. او می‌گوید که کار او، همذات پنداری کردن با این شخصیت و باور عقیده‌ها و آرمان های او است. به همین دلیل است که عقیده دارد مردم باید در مورد این شخصیت تصمیم بگیرند و خوب یا بد بودن او را برای خود تعیین کنند.

بازی Ghost Recon Breakpoint به تازگی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده اما به نظر می‌رسد که نتوانسته نظر مثبت منتقدان را جلب کند. با این حال، بازی‌بازان همچنان باید این عنوان را تجربه کنند و تجربه شخصی خود را با رسانه‌ها به اشتراک بگذارند. شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) از جان برنثال برای به راه انداختن یک کمپین تبلیغاتی برای بخش داستانی بازی Ghost Recon Breakpoint استفاده کرد و تا حدودی نیز موفق شد اما نکته مهم این جا است که آیا این بخش داستانی می‌تواند شخصیت پیچیده‌ای که جان نقش او را ایفا می‌کند، به درستی پرداخت کند یا خیر. از آن جایی که Ghost Recon Breakpoint تمرکز زیادی برروی بخش های چند نفره و همکاری (Co op) دارد، شاید نمایش قابلیت های جان برنثال به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای در بخش داستانی بازی کمی سخت باشد.

نظر شما در مورد بازی Ghost Recon Breakpoint و صحبت‌های جان برنثال در مورد شخصیت خود چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از