پورشه و بوئینگ برای ساخت خودروی پرنده الکتریکی همکاری می کنند

پورشه و بوئینگ برای ساخت خودروی پرنده الکتریکی همکاری می کنند

هیچ کس واقعاً نمی داند آینده حمل و نقل چیست. در حال حاضر، به نظر می رسد بسیاری از افراد شرط را روی ورود وسایل نقلیه برقی و خودران می بندند که از نظر انرژی و صرف سوخت برای محیط زیست بهتر عمل می کنند و همچنین از امنیت بیشتری نیز برخوردار خواهند بود.

کشف و ایده پردازی خودروهای پرنده الکتریکی

با این حال ، در حالی که به نظر می رسد شرکت های دیگر در حال ساخت اتومبیل های برقی خودران هستند ، پورشه و بوئینگ چشم به آسمان دوخته اند. این بدان معنی است که این دو کمپانی قصد ندارند تنها یک خودروی پرنده الکتریکی تولید کنند، بلکه آنها قصد کشف ایده و مفهوم وسائل نقلیه هوایی با تمرکز شهری را دارند و می‌خواهند که در صورت امکانپذیر بودن این طرح، آن را عملی کنند.

سنجیدن امکان اجرایی شدن

در اطلاعیه ای از طرف هر دو شرکت منتشر شده است، به نظر می رسد که پورشه و بوئینگ برای توسعه یک ماشین پرنده الکتریکی و کشف جنبه های تحرک هوای شهری با یکدیگر همکاری می کنند. این بدان معناست که آنها فقط روی ایجاد اتومبیل هایی که بتوانند پرواز کنند تمرکز نخواهند کرد ، بلکه ایده ها و مفاهیم جهانی را که ممکن است در ساخت وسایل نقلیه پرنده به وجود آید ، بررسی می کنند و امکان دسترسی و انجام شدن آن را می سنجند.

در اطلاعیه ای از طرف هر دو شرکت ، به نظر می رسد که پورشه و بوئینگ برای توسعه یک ماشین پرواز برقی و کشف جنبه های تحرک هوای شهری با یکدیگر همکاری می کنند. این بدان معناست که آنها فقط به ایجاد اتومبیل هایی که بتوانند پرواز کنند ، تمرکز نخواهند کرد ، بلکه ایده ها و مفاهیم جهانی را که ممکن است با وسایل نقلیه پرنده موجود در آنها باشد ، بررسی می کنند و اگر امکان پذیر باشد.

سنجیدن امکان اجرایی شدن

اکو سیستم حمل و نقل ایمن و کارآمد

به گفته استیو نوردلوند ، معاون رئیس و مدیر کل Boeing NeXt ، “این همکاری بر تلاش ما برای ایجاد یک اکوسیستم جدید حمل و نقل ایمن و کارآمد متکی است و فرصتی برای بررسی توسعه وسیله نقلیه پرنده بوده و شانس آن را فراهم خواهد کرد تا به همراه یک برند خودروسازی پیشرو در زمینه توسعه خودورهای مخصوص حمل و نقل هوایی شهری پیشرفته تحقیق و بررسی کنند.

ما مطمئن نیستیم که این مشارکت چه نتایجی به بار می آورد ، اما حتی صحبت در مورد آن جالب خواهد بود. در این میان، پورشه و بوئینگ در کاوش این مفهوم تنها هستند. به نظر می رسد هیوندای نیز علاقه مند به این موضوع باشد ، چرا که این شرکت در آخرین اقدام خود برای توسعه بخشی ماشین ‌های پرنده مهندس سابق ناسا را استخدام کرده است. اما آیا به نظر شما تاکسی ‌های پرنده جایی در آینده به اجرایی شدن نزدیک می شوند یا این بخش از دنیای تکنولوژی هم در حد ایده‌ های مفهومی باقی می ‌ماند؟

اکو سیستم حمل و نقل ایمن و کارآمد

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها