اخبار

خودرو الکترونیکی تسلا در سه دقیقه به سرقت رفت!

خودرو الکترونیکی تسلا در سه دقیقه به سرقت رفت!

کالاسودا - خودرو الکترونیکی تسلا در سه دقیقه به سرقت رفت!کالاسودا_ به تازگی خبری شگفت انگیز در مورد خودرو الکترونیکی تسلا منتشر شده است که نشان می دهد خودرو مدل S این شرکت شبانه و در مدت سه دقیقه به سرقت رفته است.

سرقت خودرو الکترونیکی تسلا

صاحب خودرو تسلا اخیرا ویدئویی را منتشر کرده است که نشان می دهد دزدان خودرو مدل S این شرکت را با هک کردن سیستم ورودی به سرقت می برد. در این ویدئو دیده می شود که سارقان با استفاده از تبلت به دنبال سی Keyfob موردنظر می گردند و بعد از پیدا کردن این موضوع و دریافت اطلاعات ، خودرو را باز می کنند. نکته جالب اینکه این افراد پس از باز کردن خودرو با مشکل بعدی مواجه می شوند و آن کابل شارژ این دستگاه بود ( کاربر می تواند با یک فشردن یک دکمه این کار را انجام دهند. )

افزونه های ضد سرقت خودروهای الکترونیکی تسلا

تسلا به تازگی افزونه ای را به سیستم خود اضافه کرده است که می تواند دزدان را شناسایی کند اما این صاحب خودرو این افزونه را فعال نکرده بوده است. این شخص افزونه PIN برای راننده را فعال نکرده بوده است و فقط راننده خودرو می تواند با اعلام این کد خودرو را به حرکت در آورد. این شخص همچنین ورودی خود را با رمز تنظیم نکرده است و جالب تر اینکه این شخص خود را در بیرون منزل پارک کرده است. البته قابلیت هایی هم وجود دارد که سیگنال های ورودی را پنهان می کند که این صاحب خودرو حتی این قابلیت را نیز فعال نکرده است.

خودرو الکترونیکی تسلا در سه دقیقه به سرقت رفت!

سرقت خودرو الکترونیکی تسلا

خودروهای تسلا نسبت به مدل های دیگر خیلی دیر به دیر دزدیده می شوند اما خیلی از خودروهای اخیر که دزدیده می شوند با استفاده از یک ترفند خاص بوده است. اگر شما خودرو خود را بیرون از منزل پارک کنید ، توصیه می شود که PIN خودرو را فعال و ورودی ثانویه را غیر فعال کنید. این شخص همچنین اشاره کرده است که قربانی عدم مطالعه اطلاعات این خودرو شده است و این دو نفر باید دستگیر شوند.

قطعا شرکت تسلا در آینده فکری به حال ضد سرقت شدن خودروهای و مشکلات آن و راه حلی در آینده برای آن پیدا خواهد کرد.

ویدئو این سرقت را در بخش زیر مشاهده می کنید:

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا