خودرو فراری F8 Tributo ؛ محصول جدید این کمپانی مشهور

خودرو فراری F8 Tributo ؛ محصول جدید این کمپانی مشهور

خودرو فراری F8 Tributo به تازگی رونمایی شده ،این ماشین لوکس را باید جایگزینی برای فراری 488 GTB در نظر گرفت. به نظر می رسد خودرو فراری F8 Tributoپس از سه سال جایگزینی مناسب برای این خودرو پرطرفدار باشد.

خودرو فراری F8 Tributo از یک موتور قدرتمند بهره می برد، این خودرو لوکس دارای هشت سیلندر است و حجمی معادل 3.9 لیتر دارد که از توربو شارژر دوقلو بهره می برد، این توربو شارژ قدرتی در حدود 720  بخار دارد.

نکته جالب توجه در مورد سرعت خودرو فراری F8 Tributo است، این خودرو جذاب تنها 2.9 ثانیه زمان نیاز دارد تا به سرعت 100 کیلومتر برساعت برسد. مرحله بعد زمان رسیدن به سرعت 200 کیلومتر بر ساعت است که زمانی در حدود 7.8 ثانیه زمان نیاز دارد، بر اساس ادعای فراری این خودروی جدید سرعتی در حدود 340 کیلومتر بر ساعت دارد، در مقایسه با خودروی قبلی فراری این محصول سرعت بالاتری را برای رانندگان فراهم می کند. در مورد این خودرو یک خبر جالب توجه وجود دارد،آن هم افزایش 10 کیلیومتر برساعتی این خودروی قدرتمند است.خودرو فراری F8 Tributo به تازگی رونمایی شده

از نظر وزن خودرو این محصول 1330 کیلوگرم وزن دارد و  در مقایسه با نسخه قبلی کاهش بسیار خوبی داشته است. نسخه قبلی خودروی فراری 1290 کیلوگرم وزن داشت و این موضوع روی شتاب خودرو فراری F8 Tributo تاثیر مثبتی خواهد داشت.

طراحی داخل کابین ؛ زیبا با فرمانی جدید

کمپانی فراری برای خودروی جدید خود طراحی جدیدی در بخش کابین انتخاب کرده و خروجی های هوا نیز به صورت دایره ای ساخته شده اند، در بخش مسافر یک صفحه نمایش 7 اینچی نیز به چشم می آید. با وجود اینکه این خودرو به تازگی در نمایشگاه ژنو نمایش داده شد، صحبت هایی در مورد خودروی جدید این کمپانی مطرح شده که به نظر می رسد این شرکت دو خودرو جدید نیز در سال جاری رونمایی کند.

خودرو فراری  F8 Tributo قیمتی در حدود 250 هزار دلار قیمت دارد و باید دید این خودرو فروش خوب نسخه قبلی را تکرار می کند یا فراری برای به دست آورد سود قابل پیش بینی خود دو خودروی دیگر را در سال جاری روانه بازار فروش کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها