نکاتی برای خوشحال ماندن در محل کار

0
۱
نکاتی برای خوشحال ماندن در محل کار

اگر از محل کار فعلی خود ناراضی هستید، پیش از جستجو برای یافتن شغل جدید، خوب است که نکات زیر را امتحان کنید تا در محل کار شاد بمانید.

مشکلات شخصی را دور کنید

آلیسون رودز، هم بنیانگذار The Balance Team می گوید: هنگامی که ذهنتان درگیر مسائل شخصی است، تمرکز یا خوشحال کردن خود در کار دشوار است. اطمینان حاصل کنید که خانواده تان در امنیت و رفاه هستند، اما درک کنید که زندگی شخصی هیچ کس به طور کامل بدون مشکل پیش نمی رود. درست همانطور که برای لذت بردن از وقت خود در خانه باید کار خود را رها کنید ، مهم است که نگرانی های شخصی را در خانه بگذارید تا بتوانید در محل کار متمرکز شوید و مولد باشید.

مشکلات شخصی را دور کنید

یک محل امن در دفترتان بسازید

جنیفر استار ، شریک بنیانگذار The Balance Team می گوید: “شما حداقل 8 ساعت شبانه روز در شغل خود هستید ، که این زمان احتمالا بیشتر از زمانی است که در رختخواب خود می گذرانید. به همان اندازه که سیاست شرکت شما اجازه می دهد، میز خود را تزئین کنید و آرامش و راحتی خود را در محل کار تامین کنید.

یک محل امن در دفترتان بسازید

 ایجاد یک سیستم پشتیبانی

رودز می گوید: “جمع کردن حلقه ای از همکاران که زمینه های زندگی مشابه و یا سبک زندگی مشترکی دارند می توانند تا حد زیادی فشار را در محل کار شما کاهش دهد.” وقتی شما می توانید احساسات خود را به افرادی که درک می کنند ابراز کنید، واقعاً می تواند به حداقل رساندن استرس کمک کند.

 ایجاد یک سیستم پشتیبانی

آب سالم بخورید و آب زیادی بنوشید

“شرلی وایس” ، متخصص تغذیه و مشاوره سلامت برای تیم تعادل می گوید: “حفظ یک رژیم غذایی مناسب و سالم نگه داشتن خود در طول روز کاری شما می تواند واقعاً در سطح انرژی و نگرش شما تفاوت بزرگی ایجاد کند.”و اگر بتوانید رژیم غذایی کاملی از غذاها را حفظ کنید ، بر خلاف غذاهای تصفیه شده مانند شکر و نان ، در این صورت واقعاً جلوتر از دیگران در این بازی خواهید بود.

آب سالم بخورید و آب زیادی بنوشید

سازمان یافته باشید

استیسی رادن ، شریک موسس The Balance Team ، یک برنامه قابل کنترل را برای تحمل حجم کاری خود ایجاد کنید. او می گوید: “احساس توانمندی ناشی از تکمیل کار است.” وی گفت: “وقتی احساس غرق شدن در کار می کنید ، این نارضایتی را شدت می بخشد. کارکنان می توانند احساس رضایت ، افزایش اعتماد به نفس و انگیزه را در خود حس کنند.

سازمان یافته باشید

تحرک داشته باشید

جیسون برگوند، مدیر موسس Dancetherapy می گوید: “کار در یک دفتر می تواند یک کار بسیار کم تحرکی باشد، بنابراین به ویژه برای سلامتی شما مضر باشد. بنابراین مفید است که در طول روز کاری چند دقیقه وقت بگذارید تا کمی بلند شوید و حرکت کنید. بنابراین سعی کنید که هرازگاهی از پشت میز خود بلند شده و به خود تحرک بدهید. هر یک یا دو ساعت حتما چند دقیقه راه بروید و به خود تحرک دهید. حرکات کششی را پشت میز خود انجام دهید و سعی کنید که کششس به پشت و بدن خود دهید. گردن خود و چشم هایتان را ورزش دهید و سعی کنید که از خستگی آنها جلوگیری کنید.

تحرک ایجاد کنید

سعی نکنید همکاران خود را تغییر دهید

استار می گوید: “شما نمی توانید کسی را تغییر دهید ؛ فقط می توانید نحوه واکنش به آنها را تغییر دهید.” “اجازه ندهید اقدامات دیگران بر شما تأثیر بگذارد. فقط راهی برای حل و فصل درگیری ها و جلوگیری از موقعیت های ناراحت کننده پیدا کنید.”

سعی نکنید همکاران خود را تغییر دهید

 به خودتان پاداش دهید

رادن می گوید ، پاداش خارج از شغلی برای خود شناسایی کنید و به خود توجه کنید. این پاداش می تواند شام ​​با دوستان ، فیلم ، ورزش یا مانیکور ناخن ها باشد. بنابراین هر چند وقت یکبار با خود رفتار کنید. درست همانطور که استرس در خانه می تواند در کار اختلال ایجاد کند ، جنبه های مثبت زندگی شما می تواند بر خلق و خوی در محل کار نیز تأثیر بگذارد.

 به خودتان پاداش دهید

روی تنفس تان کار کنید

سارا شاین ، مدیر موسس استودیوهای Yoga Tales برای کودکان و مشاور تیم تعادل می گوید: “در یوگا نفس طولانی را تمرین می کنیم، که در آن نفس طولانی استنشاق می کنیم و بعد از آن  را بازدم می کنیم.” پاها خود در کنار هم و بازوها را در کنارتان قرار دهید. نفس عمیق بکشید ، سپس با خنده نفس خود را بیرون بکشید و به جلو خم شوید. سعی کنید این حرکت را 10 بار انجام دهید.

روی تنفس تان کار کنید

روی جنبه های مثبت تمرکز کنید

رادن می گوید: “چیزهایی را که دوست دارید در محل کار داشته باشید ، را شناسایی کنید ، حتی اگر نمای زیبا از پنجره دفتر شما باشد”. شما ذهنیت خود را در خود ایجاد می کنید. اگر بر جنبه های مثبت تاکید دارید، شغل خود را لذت بخش تر خواهید کرد.

روی مثبت تمرکز کنید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از