خیمه روزانه 4-5 ساعت روی اپلیکیشن‌های موبایل در 13 کشور

طبق تحقیق انجام شده توسط data.ai کاربران 13 کشور دست کم روزانه 4 ساعت روی اپلیکیشن‌های موبایل غوطه‌ور هستند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از techcrunch، اگرچه رونق اپلیکیشن‌های موبایل ناشی از قرنطینه کرونایی مدتهاست سپری شده اما استفاده از آن همچنان رو به رشد سات.

طبق داده‌های sata.ai{نام سابق App Annie} کاربران در بیش از دهها بازار در جهان روزانه 4 تا 5 ساعت از اپ‌های موبایلی استفاده می‌کنند.

در حالی که زمان مصرف روزانه در کشورها متفاوت است، اما در 13 بازارکاربران بیش از 4 ساعت وقت روی اپلیکیشن‌های موبایل سپری می‌کنند.

این بازارها شامل اندونزی، سنگاپور، برزیل، مکزیک، استرالیا، هند، ژاپن، کره جنوبی،کانادا، روسیه، ترکیه، آمریکا و انگلیس است.

در برخی از این بازارها مانند اندونزی، سنگاپور و برزیل کاربران بیش از 5 ساعت وقت صرف می‌کنند.

البته رشد استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل نسبت به 3 ماهه دوم 2022 اندکی کاهش یافته، اما به هر حال آن زمان به دلیل شیوع کرونا و دورکاری، استفاده از اپ‌های موبایل رونق فراوانی گرفت.

داده‌ها نشان می‌دهد همه گیری منجر به اثرات طولانی مدت در استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل شده است و کاربران به استفاده از انها ادامه دهند.

مثلا کاربران سنگاپوری 4.1 ساعت را به روزانه 5.7 ساعت افزایش داده‌اند و کاربران استرالیایی نیز از 3.6 ساعت به  4.9 ساعت استفاده رسیده‌اند که رشدی 40 درصدی را از 2020 تا 3 ماهه دوم 2022 نشان می‌دهد.

اندونزی 10 درصد رشد، هند 5 درصد، ژاپن 5 درصد، کانادا 20 درصد، روسیه 10 درصد، آمریکا 5 درصد، انگلیس 5 درصد، چین 5 درصد و آلمان 10 درصد رشد مصرف داشته‌اند.

در فصل دوم 2022 اینستاگرام بیشتر از بقیه دانلود شده است.

در این مدت کاربران بیشترین وقت را با تیک تاک گذارندند و سپس یوتیوب، تیندر و دیزنی پلاس در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها