دانش بنیان های برتر ایران کدامند؟

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ایران ۴ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان دارد که ۱۱ شرکت از میان آن ها به عنوان برتر شناخته شده اند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، شرکت های دانش بنیان ایران از سال گذشته به صورت ویژه از سوی دولت مورد حمایت قرار می گیرند و حالا دولت از برترین شرکت های دانش بنیان تقدیر کرده است.

از میان ۴ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان ۱۱ شرکت به دلایل همکاری های متفاوت مورد تقدیر قرار گرفتند. برای انتخاب شرکت های دانش بنیان برتر، دولت ۱۰۰ معیار را مدنظر قرار داده و براساس همان معیار ها به سنجش این شرکت ها پرداخته است.

دانش بنیان های برتر کدامند؟

در میان این ۱۱ شرکت، یک شرکت‌ دانش‌بنیان به دلیل توسعه اقتصادی، یک شرکت دانش‌بنیان فنی و مهندسی به دلیل هم‌افزایی در داخل پارک فناوری پردیس، یک شرکت دانش‌بنیان به دلیل توسعه متوازن در ابعاد سازمانی، مالی و فناوری و یک شرکت دانش‌بنیان به دلیل پیشگام در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی منطقه‌ای مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین از یک شرکت‌دانش‌بنیان به دلیل پیشگام در توسعه علم و فناوری، یک شرکت دانش‌بنیان به عنوان برترین واحد ارائه‌دهنده خدمات تخصصی فناوری، یک شرکت دانش‌بنیان به عنوان بهترین شرکت مرکز رشد فناوری نخبگان حوزه رشد متوازن و همه‌جانبه، یک شرکت دانش‌بنیان به عنوان بهترین شرکت مرکز رشد فناوری نخبگان در توسعه اقتصادی و کسب بازار نیز تقدیر شد.

این در حالی است که شرکت های دانش بنیان ایرانی توانسته اند تا کنون ۳۰۰ هزار شغل برای ایرانی ها ایجاد کنند. همچنین ۲۵۰ میلیون دلار ارز آوری نیز برای کشور رقم زده اند. این شرکت ها در عرصه های مختلف فعالیت دارند و افزایش میزان صادرات یکی از مهمترین ارمغانی است که دانش بنیان برای تیران رقم زده اند.

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار