معرفی و لینک دانلود بازی Doodle Army 2 برای کاربران گوشی های اندرویدی

0
409
معرفی و لینک دانلود بازی Doodle Army 2 برای کاربران گوشی های اندرویدی

اگر تجربه بازی آنلاین چند نفره (6-12 نفره) را با استفاده از وای فای دارید، به شما پیشنهاد می کنیم دانلود بازی Doodle Army 2 را از دست ندهید.

آموزش با کمک فرمانده

در بازی ارتش احمق های 2 ، شما با آموزش Sarge ها و افزایش مهارت ها حتی در حالت آفلاین، می توانید به مبارزه بپردازید. این بازی در حالت های مختلف مانند حالت همکاری و بقا ارائه شده است و می توانید از سلاح های مختلفی مانند تک تیرانداز، تفنگ های ساچمه ای و شعله افکن استفاده کنید. می توانید از این راه از تمرینات فرمانده خود استفاده کنید و علاوه بر توسعه مهارت ها، به انواع سلاح نیز دسترسی داشته باشید.علاقه مند به انجام این بازی شده اید لینک دانلود بازی doodle Army 2 را در زیر برای شما قرار داده ایم.

تم کارتونی جذاب

از دیگر ویژگی های این بازی می توان به ویژگی های انفجاری آنلاین و لوکال در جنگ های چند نفره اشاره کرد. جالب است بدانید که تا به این لحظه بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده و از پرطرفدارترین ها به شمار می رود! Doodle Army 2 : Mini Militia یک بازی جنگی بانمک متاثر از سری بازی های تیراندازی با آدمک با تم کارتونی بسیار زیباست که در ان شما می توانید با اتصال به یک شبکه وای فای محلی یا اینترنت با حداکثر 6 بازیکن به صورت آنلاین بازی کنید.

خرید پک نرم افزاری

این بازی یکی از بازی های اکشن اندروید است که دارای طراحی جذاب خصوصا برای نوجوانان و حجم کم است و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. خرید پک برای بازیکنان پیشرفته تر نیز می تواند دسترسی کاملی به توانایی های دوگانه در سلاح های آنلاین مانند پرتاب موشک، تفنگ تک تیرانداز، لیزر و … برای آنها اینجا کند. اکنون اگر با این توصیفات علاقه مند به انجام این بازی شده اید لینک دانلود بازی doodle Army 2 را در زیر برای شما قرار داده ایم.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsomniacs.da2

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از