دانلود تپ سی راننده برای iOS _ آخرین نسخه

0
16124
دانلود تپ سی راننده برای iOS _ آخرین نسخه

دانلود تپسی راننده برای آیفون و آیپد مانند بسیاری از نرم افزارهای ایرانی کاربران گوشی های هوشمند آیفون محدودیت هایی دارد و توانسته مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند. به طور کلی دریافت این نرم افزار از دو صورت امکان پذیر است و در این بخش قصد داریم به مرور آن ها بپردازیم.

تپ سی را می توان در کنار اسنپ بزرگترین ناوگان حمل و نقل اینترنتی دانست که در کشورما فعالیت دارند و توانسته اند در چند سال اخیر مشتریان بسیاری را به دست آورند، این مشتریان به دو دسته تقسیم می شوند و گروه اول مسافران هستند که می توانند نسخه معمولی تپ سی یا اسنپ را دریافت کنند و گروه دوم رانندگان آن ها به شمار می روند که نرم افزار جداگانه ای در اختیار آن ها است که قابلیت های متعددی را برای آن ها فراهم می آورد. برای دانلود تپ سی راننده برای گوشی های اندرویدی با جستجوی ساده در استور های ایرانی می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید اما شرایط برای کاربرات iOS متفاوت است.

تپ‌سی در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، ارومیه، رشت، انزلی، لاهیجان، ساری، بابل، قائم‌شهر، اهواز، یزد و کرمان فعالیت دارد و به نظر به زودی در شهر های دیگری نیز گسترش پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برای دریافت نسخه iOS تپ سی راننده در حال حاضر دو روش وجود دارد و شما می توانید از وب سایت اصلی تپ سی این نرم افزار را دریافت کرده یا در صورتی که از استور ایرانی سیب اپ استفاده می کنید این نرم افزار را می توانید دریافت کنید. در ادامه قصد داریم به آموزش دریافت آن ها بپردازیم.

دانلود تپسی راننده برای iOS

 

دانلود تپ سی راننده برای iOS از طریق وب سایت تپ سی

اگر قصد دریافت نسخه درایور تپ سی را دارید می توانید به https://tap30.ir/drivers مراجعه کرده و نسخه iOS آن را از طریق گوشی هوشمند آیفون خود دریافت کنید. در نظر داشته باشید که قبل از دریافت این نسخه، نسخه ی قبلی تپ سی خود را حذف کرده و از طریق مرور گر Safari وارد وب سایت شوید.

زمانی که نرم افزار را از طریق مرورگر خود دانلود کردید آیکون نرم افزار برای شما نمایش داده می شود. در مرحله اول نیاز دارید که نرم افزار را اجرا کنید. در این مرحله پیغام Untrusted Enterprise Developer نمایش داده می شود. در این بخش عبارتی در اختیار شما قرار می گیرد که آن را در خاطر بسپارید حال گزینه Cancel را انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه وارد بخش تنظیمات گوشی هوشمند خود شوید و گزینه General را انتخاب کنید.

در این بخش وارد Profile & Device Management شوید.

ممکن است در این قسمت، بخش های مختلفی در اختیار شما قرار گیرد با استفاده از عبارتی که در ابتدا در اختیارتان قرار گرفت، نرم افزار مورد نیاز خود را پیدا کنید.

پس از انتخاب این گزینه در دو مرحله باید Trust را انتخاب کنید.

دانلود تپ سی راننده برای iOS از طریق وب سایت تپ سی

تپ سی راننده برای iOS از طریق سیب اپ

در کنار دسترسی از طریق وب سایت رسمی تپ سی اگر از استور ایرانی سیب اپ استفاده می کنید می توانید این نرم افزار را از طریق این فروشگاه دریافت کنید.

پس از وارد شدن به این استور ایرانی عبارت تپ سی را جستجو کرده و نسخه رانندگان آن در اختیار شما قرار می گیرد که امکان نصب از این طریق در اختیار کاربران قرار می گیرد. این استور ایرانی تمام مراحل را فارسی در اختیارتان قرار می دهد و می توانید به سادگی آن را نصب کنید.

در این بخش به بررسی دو روش برای دریافت تپ سی راننده برای گوشی های آیفون پرداختیم. اگر قصد استفاده از این نرم افزار را دارید، همانطور که بیان شد می توانید از کافه بازار یا وب سایت رسمی خود تپ سی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که این نرم افزار اندرویدی توسط استور ها و همچنین وب سایت های دیگری نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد و به طور کلی کاربران گوشی های اندرویدی در این زمینه مشکلی نخواهند داشت.

تپ سی راننده برای iOS از طریق سیب اپ

در نظر داشته باشید که اگر نتوانستید این نرم افزار را به هر دلیلی دریافت می کنید می توانید به دفاتر تپ سی مراجعه کرده و از آن ها بخواهید که مشکل ایجاد شده را برطرف کنند.

 

{دانلود تپسی برای اندروید}

بیشتر بخوانید: دانلود دینگ برای آیفون ؛ رقیبی جدی برای اسنپ و تپ سی

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها