دانلود قرآن نسخه کامل و بدون نیاز به اینترنت برای گوشی های اندرویدی

دانلود قرآن نسخه کامل و بدون نیاز به اینترنت برای گوشی های اندرویدی

در ماه مبارک رمضان، ختم کامل قرآن در این ماه را می توانید با کمک گوشی های اندرویدی خود نیز انجام دهید. اما شاید در مکانی مانند مسجد یا جایی باشید که اینترنت نداشته باشید یا خود قرآن را نیز همراه نداشته باشید. در چنین حالتی دانلود اپلیکیشن قرآن می تواند به شما کمک کند که در حالت آفلاین نیز از این برنامه استفاده کنید.

رابط کاربری ساده و راحت

این برنامه دارای نشانگر شاخصی است که در طول کلمات می تواند به شما راهنمایی کند که اکنون در کدام قسمت از آیه هستید. هنگامی که برنامه را می بندید و مجددا باز می کنید، به طور خودکار روی صفحه آخری خواهد رفت که آن را قرائت کرده بودید. به این ترتیب نگران گم شدن صفحه و سوره ای که خوانده اید نباشید و می توانید به راحتی صفحه ای که اخرین بار خوانده اید را پیدا کنید.

اپلیکیشنی بدون نیاز به اینترنت و کار در حالت آفلاین

یکی از بهترین ویژگی های این اپلیکیشن عدم نیاز به اینترنت است، به این ترتیب می توانید هنگام خواندن قرآن به هر سوره خاصی که می خواهید بروید و  آن را قرائت کنید. این برنامه فاقد هیچ گونه تبلیغات است و می توانید نسخه رایگان آن را نیز با کلیک کردن روی یک زیر دانلود کنید و از این برنامه به راحتی در روزهای مختلف سال مانند ماه مبارک رمضان استفاده کنید. برای دانلود این برنامه نیاز به 30 مگابایت فضا و اندروید 4 به بالا دارید.

لینک دانلود قرآن

برای دانلود قرآن نسخه کامل روی لینک زیر کلیک کنید  و آن را در گوشی های اندرویدی خود نصب کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maher4web.quran

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها