دانلود نرم افزار APUS Browser برای گوشی های هوشمند اندرویدی

0
79
دانلود نرم افزار APUS Browser برای گوشی های هوشمند اندرویدی

نرم افزار APUS Browser یکی از جذاب ترین مرورگر های ناشناخته در استور رسمی گوگل است.این نرم افزار حجم بسیار کمی داردو به عنوان یک نرم افزار کم حجم و بسیار ساده شرایط بسیار خوبی را برای کاربران ایجاد می کند. این نرم افزار بیش از 50 میلیون بار توسط کاربران دریافت شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد. پیشنهاد می کنیم اگر گوشی هوشمند شما حافظه داخلی زیادی ندارد دانلود نرم افزار APUS Browser را فراموش نکنید.

این نرم افزار بسیار ساده برای گوشی های هوشمند اندروید توسعه پیدا کرده ودر اختیار کاربران قرار می گیرد. این نرم افزار به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت برای دریافت آن نیست.نکته جالب توجه برای این نرم افزر حجم آن است که کمتر از یک مگابایت است و به سادگی قابل دریافت توسط کاربران است. این موضوع در حالی است که فایرفاکس و کروم حجم هایی در حدود 40 مگابایت دارد.

با وجود حجم بسیار کم شما پس از دانلود نرم افزار APUS Browser با یک مرورگر کاملا حرفه ای رو به رو می شوید که از تب های مختلف پشتیبانی می کند. مطابق انتظار حجم مصرفی اینترنت توسط این نرم افزار بسیار کمتر از مرورگر های مشهور است.

لینک دانلود نرم افزار APUS Browser از استور رسمی گوگل برای گوشی های هوشمند اندرویدی

اگر بخواهیم در کنار حجم بسیار کم این نرم افزار از قابلیت دیگری صحبت کنیم، حالت No Image است که اخبار بدون بارگزاری تصویر در اختیار کاربران قرار می گیرد و در کنار این موضوع نیز بهره مندی از یک دانلود منیجر جذاب شرایط بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد که می تواند بسیاری از نیاز های کاربران را برطرف کند.با وجود حجم بسیار کم شما پس از دانلود نرم افزار APUS Browser با یک مرورگر کاملا حرفه ای رو به رو می شوید

برخی از ویژگی های دیگر این نرم افزار به شرح زیر است:

  • کلیدهای میان بر برای دسترسی سریع تر به شبکه های اجتماعی و سایت های دلخواه
  • انتخاب موتور جستجوگر دلخواه نظیر گوگل، بینگ، یاندکس، یاهو و.. برای انتخاب توسط کاربر
  • باز کردن صفحات وب به صورت نامحدود بدون محدودیت در باز کردن تعداد تب ها
  • حالت ناشناس برای وب گردی به صورت خصوصی و ناشناس برای افزایش امنیت اطلاعات کاربر
  • حالت شب برای جلوگیری از ضعیف شدن چشم ؛ این مورد برای خواندن صفحات در تاریکی کاربردی است
  • جستجوی صوتی با پشتیبانی سرچ گوگل برای جستجو به صورت صوتی و با گفتن متن دلخواه
  • حالت بدون تصویر برای غیرفعالسازی بارگزاری عکس صفحات وب و افزایش سرعت بارگزاری
  • حالت بازی برای باز کردن صفحات وب با بازی های آنلاین با پشتیبانی از صفحات HTML

پشتیبانی از ذخیره آفلاین تصاویر و بهره مندی از افزونه های متلف باعث شده است که این نرم افزار به سرعت مورد تایید کاربران قرار بگیرد و بدون شک این نرم افزار تا مدتی دیگر به یکی از محبوب ترین مرورگر های کم حجم گوشی های هوشمند اندرویدی تبدیل می شود. نظر شما در مورد مرورگرهای محبوب موجود در استور رسمی گوگل چیست؟ کدام نرم افزار را در کنار مرورگر های اصلی خود در نظر می گیرید؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از