دانلود همزمان اپلیکیشن ها در پلی استور ممکن می شود؟

0
8
دانلود همزمان اپلیکیشن ها در پلی استور ممکن می شود؟

گوگل در حال تست دانلود همزمان چند اپلیکیشن در سرویس پلی استور خود است. ظاهرا قرار است فروشگاه پلی استور با تغییرات مهیجی مواجه شود.

یکی از این تغییرات شامل دریافت همزمان چند اپلیکیشن است. دانلود همزمان برنامه یکی از ویژگی هایی است که احتمالا به زودی وارد پلی استور شود. برخی از کاربران در نهایت این ویژگی را به صورت تست شده در این اپلیکیشن می بینند. اما اگر هنوز این ویژگی را در گوشی خود نمی بینید، نگران باشید. این ویژگی تنها به صورت تست از جانب گوگل فعال شده است. به نظر می رسد که این تغییرات از جانب سرور اعمال شده است. بنابراین ممکن است کمی طول بکشد که وارد دستگاه های دیگر شود و متوجه دانلود همزمان برنامه ها در پلی استور خود شوید.

امکان به اشتراک گذاری اپلیکیشن های داخلی

دانلود همزمان برنامه ها تنها ویژگی جدید در نسخه به روز شده از پلی استور نیست، بلکه امکان به اشتراک گذاری اپلیکیشن های داخلی نیز به وجود آمده است. این ویژگی به توسعه دهنده اجازه می دهد که یک نسخه از آپدیت برنامه را برای کسانی که به یک کانال تستی دعوت شده اند به اشتراک بگذارد و برنامه را روی آنها تست و باگ هایش را برطرف کند.دانلود همزمان اپلیکیشن ها در پلی استور ممکن می شود؟

همچنین یکی دیگر از آپدیت هایی که به این برنامه اضافه می شود احتمال دانلود شدن آپدیت های سیستمی در پلتفرم اندروید از طریق گوگل پلی است. با جمع آوری مدارکی که در این مورد به دست آمده می ‌توان اینطور برداشت کرد که در آینده نزدیک، کاربران می‌ توانند آپدیت‌ های سیستمی اندروید خود را از طریق گوگل پلی دریافت کنند. اگر این اتفاق بیفتد، یکی از بزرگترین مشکلات کاربران اندروید که همان انتظار برای رسیدن آپدیت‌ های سیستمی OTA است به طور کامل برطرف خواهد شد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از