بهینه سازی و پاکسازی گوشی تان را با دانلود CCleaner تضمین کنید

بهینه سازی و پاکسازی گوشی تان را با دانلود CCleaner تضمین کنید
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

برنامه CCleaner یکی از برنامه های بهینه سازی معروف برای تمیز کردن و پاکسازی حافظه دستگاه است تا بتواند کارایی و عملکرد گوشی را افزایش دهد. با کمک این برنامه می توانید سرعت گوشی خود را افزایش داده و محتوایی که برای شما اهمیتی ندارد را برای همیشه پاک کنید و فضا را برای ورود محتواهای دیگر باز کنید.

 البته محتوایی که قرار است پاک شود تحت نظارت شماست و این برنامه بدون اجازه شما به بخش عکس ها و موزیک های شما چیزی را پاک نمیکند. همچنین رم گوشی یکی از بخش هایی است که توسط این برنامه پاکسازی می شود تا فضا را احیا کرده و امنیت سیستم را بالا می برد. این برنامه می تواند تحلیل کند که کدام برنامه ها می توانند داده های شما را مصرف کنند. برنامه هایی که باتری شما را تخلیه می کنند پیدا کنید و برنامه های استفاده نشده و غیرقابل استفاده را نیز پاک کنید.

این برنامه تا کنون بیش از ۵۰ میلیون بار نصب شد که خود از محبوبیت آن خبر می دهد و کاربران زیادی در سراسر دنیا به آن اعتماد کرده اند. خبر خوش اینکه آخرین تاریخ به روز رسانی این برنامه ۲۵ آوریل ۲۰۱۹ است و تنها به ۱۷ مگابایت فضای روی گوشی برای نصب احتیاج دارد. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:دانلود برنامه CCleaner یکی از برنامه های بهینه سازی معروف برای تمیز کردن و پاکسازی حافظه دستگاه است

این برنامه نظارت بر سیستم شما را با کمک روش های زیر انجام می دهد:

  • استفاده از CPU خود را بررسی می کند
  • مسیر RAM و فضای ذخیره سازی داخلی خود را دنبال کنید
  • سطح و دمای باتری خود را بررسی کنید

دانلود CCleaner

با دانلود CCleaner می توانید به این قابلیت ها دست پیدا کنید. برای دستیابی به این برنامه لازم است روی لینک زیر کلیک و ان را پس دانلود نصب کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piriform.ccleaner

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار