با دانلود Free music for YouTube ، از یوتیوب رایگان ویدئو  نگاه کنید

0
320
با دانلود Free music for YouTube ، از یوتیوب رایگان ویدئو  نگاه کنید

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که ویدئویی را در یوتیوب دیده باشید و بخواهید آن را برای خودتان ذخیره کنید. علاوه بر راه هایی که از طریق سایت ها می توانید انجام دهید، یکی از اپلیکیشن های مفید در این زمینه دانلود Free music for YouTube است که تمام ویدئوهای مورد علاقه شما را یکجا برایتان گرد خواهد آورد.

پخش کننده موسیقی هوشمند یوتیوب به شما اجازه می دهد که تمام ویدئوهای یوتیوب خود را یکجا جمع کنید و آنها را در یک پنجره شناور دستی برای تجربه گوش دادن موسیقی به صورت چند وظیفه ای اجرا کنید.

کاربردهای این برنامه

می توانید هنرمندان مورد علاقه خود را جستجو کرده و لیست های پخش ایجاد کنید. ژانرهای جدید موسیقی را پیدا کنید و نمودارهای روزانه موسیقی کشور خود را مرور کنید! دیگر نیازی به دانلود آهنگ های خود ندارید، شما در نهایت یک پخش کننده یوتیوب رایگان دارید که به شما اجازه می دهد خبرخوان خود را بررسی کنید یا پیام های خود را در هنگام تماشای فیلم های مورد علاقه خود پاسخ دهید!دانلود Free music for YouTube

با این نرم افزار همه کاره به راحتی می توانید ویدئوهای آنلاینی که تماشا می کنید را مدیریت کنید. از ویژگی های این برنامه این است که می توانید اندازه پنجره پنجره شناور خود را با توجه به نیازهای خود سفارشی کنید.

دانلود Free music for YouTube

برای دانلود Free music for YouTube کلیک کنید

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.djit.apps.stream

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها