فایل های مالتی مدیا را با دانلود MediaMonkey Pro در اندروید پخش کنید

0
198
فایل های مالتی مدیا را با دانلود MediaMonkey Pro در اندروید پخش کنید

یکی از اپلیکیشن هایی که می توانید برای مدیریت فایل های مالتی مدیا ( آهنگ و ویدئو و … ) برای سیستم عامل اندروید دانلود Mediamonkey pro  است.

این برنامه را می توانید مانند یک افزونه به گوشی خود اضافه کرده و آهنگ هایی با فرمت های مختلف MP3، WAV، AAC، M4A و دیگر فایل های صوتی موجود در لایبرری MediaMonkey خود ایجاد کرده و پلی کنید. حتی آهنگ های رینگتون و آلارم را نیز می توانید با کمک این برنامه پخش کنید.

با استفاده از این برنامه می توانید مجموعه فایل های مدیای خود را بر اساس سه نوع زیر پلی کنید:

  • زنگ های استاندارد
  • زنگ مخاطبین خاص
  • آلارم ها

این برنامه برای نصب روی گوشی شما نیاز به مجوزهای زیر دارد:

دسترسی به مخاطبین، دسترسب به آهنگهای رینگتون، خواندن تماس های ورودی به سیستم تا بتواند رینگتون های مناسب هر مخاطب را بخواند. البته این اطلاعات شخصی با هیچ سازمانی به اشتراک گذاشته نخواهد شد. سایت این اپلیکیشن خیال کاربران را از این موضوع راحت کرده است.

ویژگی های مختلف این برنامه

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به  دسته بندی انواع فایل ها بر اساس ویژگی های مختلف نظیر پوشه, هنرمند و …و اجرای انواع مختلف فایل ها با پشتیبانی از کدک های گوناگون، اجرای فایل ها کروم کست و پشتیبانی از سرور های UPnP و DLNA، بوک مارک فایل های مورد علاقه شما، ایجاد لیست پخش فایل های پر بازدید، گزینه جست و جوی گسترده در میان فایل های موجود اشاره کرد.ویژگی های مختلف این برنامه

یکی از برجسته ترین ویژگی های دانلود mediamonkey pro پشتیبانی آن از ویندوز است، به گونه ای که می توانید نسخه ویندوز این اپلیکیشن هوشمند را نصب کرده و تمامی اطلاعات و فایل های خود را با آن همگام سازی کنید!

لینک دانلود mediamonkey pro برای گوشی های اندرویدی

برای دانلود mediamonkey pro روی لینک زیر کلیک کنید و پس از دانلود این برنامه را نصب کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ventismedia.android.mediamonkeybeta.addon.contacts.ringtone

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها