با دانلود  Quit Tracker: Stop Smoking وقت ترک سیگار را به خود گوشزد کنید

با دانلود  Quit Tracker: Stop Smoking وقت ترک سیگار را به خود گوشزد کنید

آیا سعی در ترک سیگار دارید و می خواهید انگیزه خود را در این زمینه افزایش دهید؟ شاید تاکنون فکر نکرده اید که با برنامه هایی همچون دانلود  Quit Tracker: Stop Smoking می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

این برنامه از جمله برنامه های کاربردی است که به شما می گوید تا چه میزان هزینه از سیگار نکشیدن صرفه جویی کرده اید. همچنین کاربر را قادر می سازد تا دریابد که چقدر زمان را بدون سیگار صرف کرده است. همچنین می توانید میزان عمر و جوانی که در اثر سیگار نکشیدن به شما افزوده شده را حساب کند.

کنترل اعتیاد به سیگار با این برنامه

این یک ابزار انگیزشی برای افرادی که می خواهند این عادت بد را ترک کنند اما انجام آن را دشوار می دانند. اکنون اعتیاد به سیگار خود را می توانند با کمک گوشی و این اپلیکیشن کنترل کنند. همانطور که سیگار علاوه بر داشتن آسیب های جسمی و افزایش احتمال مبتلا شدن به بیماری های ریوی باعث می شود تا پول و پس اندازهایتان را به مرور زمان از دست دهید. علیرغم اینکه بسیاری از افراد می دانند که سیگار کشیدن یک عادت زشت و ناپسند است اما به دلیل وابستگی شدید نمی توانند از آن دست کشیده و روز به روز مصرف سیگارشان بیشتر می شود.شاید تاکنون فکر نکرده اید که با برنامه هایی همچون دانلود  Quit Tracker: Stop Smoking می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

بنابراین خوب است که چنین اپلیکیشنی را نصب کنید و انگیزه ای برای ترک سیگار نیز پیدا کنید تا اثرات مثبت ترک آن را بر بدن خود ببینید. خوشبختانه همچنین برنامه Quit Tracker: Stop Smoking قادر به ردیابی پیشرفت و تبدیل شدن به برنامه ای قابل پیگیری است که شما به آن عادت خواهید کرد. بنابراین اگر میخواهید سیگار خود را ترک کنید اکنون وقت آن است.

لینک دانلود Quit Tracker: Stop Smoking

برای دانلود Quit Tracker: Stop Smoking روی لینک زیر کلیک و آن را دانلود کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.despdev.quitsmoking

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار