جستجوی دایرکت شخصی توئیتر برای کاربران ios ممکن شد

0
99
جستجوی دایرکت شخصی توئیتر برای کاربران ios ممکن شد

توئیتر امکانی را برای جستجوی پیام های خصوصی در چت های توئیتر فراهم کرده است که می توانید با کمک آن بدون اینکه پیام های خود را بالا و پایین کنید، در میان چت ها جستجو کنید.

ویژگی های جدید توئیتر

توییتر به تدریج در حال انتشار بخش هایی از ویژگی های جدید اپلیکیشن خود است که در ماه آگوست در حال کار روی انها بود. این غول اینترنتی در حال حاضر جستجوی پیام مستقیم آزمایش شده قبلی خود برای کاربران iOS را ارائه کرده است.

در همین راستا چندی پیش توییتر امکان جست ‌و جوی پیام‌ های دایرکت را برای کاربران خود عرضه کرد و این بار به نظر می ‌رسد که این کمپانی به ‌زودی این قابلیت را برای سیستم‌ عامل ‌های دیگر نیز عرضه خواهد کرد.

در حساب کاربری توییتر آمده است که: «جست‌وجوی افراد؟ سخت است. جست ‌و جوی پیام‌ های دایرکت؟ آسان است. به ‌پیش بروید و نوار جست ‌و جوی پیام‌ های دایرکت جدید را امتحان کنید. ما آن را روی iOS و وب با پیام‌ های ارسالی اخیر شما آزمایش می‌کنیم.

ویژگی های جدید توئیتر

امکان جستجو در باکس مسیج شخصی

در حال حاضر کافی است شما در باکس جستجو کلمه مورد نظر که با دوستانتان در موردش صحبت کرده اید تایپ کنید تا برای مثال رستوران مورد نظر خود را به خاطر بیاورید. کلمات کلیدی برای نام کاربر ، نام های غیررسمی و محتوای پیام ها اعمال می شود ، بنابراین باید دایرکت مسیج ها را محدود به افرادی مانند یک دوست صمیمی کرد.

این شبکه اجتماعی نوار جست ‌و جوی پیام‌ های دایرکت را برای نرم ‌افزار iOS و وب خود آزمایش می‌ کند. البته این جست ‌و جو تنها مرتبط با پیام‌ های اخیر خواهد بود و پیام‌ هایی که زمان زیادی از ارسال آنها گذشته است را شامل نمی‌شود، ولی همچنان بسیار کاربردی است.

امکان جستجو در باکس مسیج شخصی

زمان ورود به دیگر سیستم عامل ها

درمورد اینکه چه زمانی این ویژگی برای سیستم عامل اندروید به بازار عرضه می شود ،جزئیاتی وارد نشده است، اما ویژگی هایی مانند این به تدریج در سایر سیستم عامل ها نیز گسترش پیدا می کنند. در هر صورت ، این ویژگی بسیار مطلوب است، شما می توانید دایرکت شخصی توئیتر خود را بیشتر به عنوان ابزار مکالمه روزمره تا مناسبت های خاص ببینید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها