چگونه دایرکت مسیج اینستاگرام را روی کروم کامپیوتر ببینیم؟

0
296
چگونه دایرکت مسیج اینستاگرام را روی کروم کامپیوتر ببینیم؟

امروزه اینستاگرام به یکی از محبوب ترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که نیاز به معرفی ندارد و تقریبا هر فرد یا کسب و کاری یک پیج اینستاگرام دارد. برای ارسال دایرکت مسیج اینستاگرام روی کروم و نه از طریق گوشی مقاله زیر را دنبال کنید.

دایرکت مسیج اینستاگرام روی کروم

اینستاگرام را می توانید روی نسخه وب کامپیوتر نیز اجرا کنید، تقریبا به جز دایرکت مسیج اینستاگرام بقیه ویژگی ها را می توانید روی ورژن وب مشاهده کنید. همچنین شما می توانید یک هشتگ را سرچ یا فالو کنید، استوری های دوستان خود را ببینید و همچنین خودتان نیز پست اضافه کرده و متن بنویسید.

اما شما نمی توانید پیام های خصوصی یا دایرکت مسیج را ارسال یا بررسی کنید ، و این یک ضربه گیر بزرگ برای اینستاگرام مشتاق است. برخی از برنامه ها و پسوند های کروم همچنین می توانند در انجام آن به شما کمک کنند ، زیرا می توانید این کار را از طریق رایانه شخصی خود انجام دهید و برنامه خود را از طریق تلفن باز نکنید.

روش 1: مشاهده دایرکت مسیج های اینستاگرام در رایانه شخصی:

امروزه برنامه ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید پیام های اینستاگرام را روی رایانه شخصی مشاهده کنید. محبوب ترین آن IG: dm است. با کمک آن می توانید پیام ها را مشاهده کرده و به آن پاسخ دهید. این برنامه تقریباً شبیه پیام رسان فیس بوک است.

روش 1: مشاهده دایرکت مسیج های اینستاگرام در رایانه شخصی:

مرحله 1: برنامه را بارگیری و نصب کنید و با نام کاربری و رمز ورود وارد شوید.

مرحله 2: پس از تأیید ، پیام های موجود در صفحه پیام را مشاهده کنید.

مرحله 3: روی هر کسی که می خواهید کلیک کنید و چت را شروع کنید. شما می توانید گپ بزنید اما نمی توانید از GIF استفاده کنید ، یا با پیام های صوتی پاسخ دهید. می توانید متن استاندارد ارسال کنید و تصاویر و ایموجی ها را مبادله کنید. با دوبار ضربه زدن روی آن می توانید یک چت را آغاز کنید. پیامی را در کادر جستجو جستجو کنید. پس از به روزرسانی ، می توانید از ورود به سیستم از چندین حساب استفاده کنید و دایرکت ارسال کنید.

روش دوم مشاهده دایرکت مسیج های اینستاگرام در کروم

در این حالت شما به تنظیمات دیگر احتیاج ندارید و به راحتی می توانید پیام ها را مشاهده کنید. یک افزونه ساده برای این کار مفید است و آن حتی به عنوان شبیه ساز عمل می کند. می توانید همان تجربه مسیج خصوصی در گوشی را اما در صفحه بسیار بزرگتری دریافت کنید. افزونه ها برای این کار مفید هستند. نام این برنامه Direct message for Instagram است. پس از اضافه کردن افزونه، ورود به سیستم جداگانه لازم نیست. وقتی وارد پروفایل خود می شوید ، اعتبارنامه ورود به سیستم از مرورگر خواسته می شود. بر روی نماد مسیج خصوصی کلیک کنید و بعد از آن می توانید چت با دوستان را به راحتی شروع کنید. شکلک ، قلب ، تصاویر نیز می توانند در این پیام ارسال شوند.

روش دوم مشاهده دایرکت مسیج های اینستاگرام در کروم

همچنین می توانید یک چت گروهی ایجاد کرده و هر حسابی را که می خواهید مسدود کرده یا گزارش دهید با آن انجام دهید. حتی به شما امکان می دهد تمام درخواست های پیام را مشاهده کنید و هر درخواستی را مجاز یا رد کنید. برای ارسال ایموجی ها نیازی به مشاهده تبلیغات یا نصب هر نوع ابزار شخص ثالث نیست و می توانید آنها را به سرعت ارسال کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از