درآمد ادوبی از 11 میلیارد دلار گذشت

0
835

دیروز ، ادوبی گزارش درآمد سه ماهه خود را ارائه کرد و نتایج آن بسیار خوب بود. این شرکت برای سه ماه ، 2.99 میلیارد دلار، اندکی کمتر از 3 میلیارد دلار درآمدزای کرده است و گزارش نشان می دهد که درآمد این شرکت  در کل سال 2019 از 11 میلیارد دلار فراتر رفته است و به بالاترین حد خود رسیده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از تک کرانچ، شانتانو ناراین مدیر ادوبی در این باره به تحلیلگران و خبرنگاران می گوید: “سال مالی 2019 برای ادوبی یک پدیده محسوب می‌شود زیرا به بیش از 11 میلیارد دلار درآمد رسیده است که نقطه عطف مهمی برای این شرکت محسوب می‌شود.

سابقه مالی و عملکرد ما در سال 2019، ما را به یکی از بزرگترین، متنوع ترین و سودآورترین شرکت‌های نرم افزاری در جهان تبدیل می‌کند. درآمد کل ادوبی در سال 2019 به مبلغ  11.17 میلیارد دلار رسیده است که نشان دهنده رشد 24٪ سالیانه است”.

حرکات مثبت در زمینه ادغام و مالکیت

ادوبی امسال چند حرکت مهم در زمینه ادغام و مالکیت نیز به انجام رسانده است که به نظر می رسد جواب داده است. از جمله این ادغام ها خرید Magento در ماه می به مبلغ 1.7 میلیارد دلار و Marketo در ماه سپتامبر به مبلغ 4.75 میلیارد دلار بوده است.

از هر دو شرکت انتظار درآمدزایی در بخش تجربه دیجیتال شرکت را داشتند. ادوبی در سه ماهه اخیر در بخش تجربه دیجیتال خود 859 میلیون دلار درآمد داشته است، در حالی که در سه ماهه متوالی قبلی 821 میلیون دلار بوده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها