اخبار

درخواست اپل از شرکت های مخابراتی چینی

کالاسودا - کالاسودا_این درخواست پس از اعتراضات بسیار در این زمینه از سوی شرکت اپل مطرح گردیده است.

شرکت اپل با شرکت های مخابراتی چینی صحبت کرده است تا راهی برای کمتر شدن پیام های اسپم که از طریق نرم افزار پیام این گوشی دریافت می شود پیدا کنند.

گلایه ها و شکایت ها از طرف مردم و یا شرکت های وابسته به دولت ، به این سرویس های مخابراتی و شرکت اپل وارد شده بود.آنها در زمینه جلوگیری از محتواهایی مانند قماربازی ، مطالب مستهجن ، تبلیغات کالاهای ممنوعه ضعیف عمل کرده اند.

خبرگزاری رویتر به این موضوع اشاره می کند که این اولین بار نیست که شرکت اپل مورد این هجمه منفی از سوی رسانه های چینی قرار می گیرد.شاید این تحرکات اخیر به دلیل شکل گیری کمپین هایی در زمینه کاهش هرزنامه ها برای دستگاه هوشمند در این کشور باشد.تماس ها و پیام های اسپم جز مسائلی است که به صورت روز افزون در سرتاسر جهان در حال گسترش می باشد.در چین تماس ها و پیام های اسپم و غیرقانونی فراتر از حد تصور ما گسترش یافته است.

سخنگوی اپل این موضوع را تایید کرد که این شرکت در تلاش برای یافتن راهی برای کاهش یا مسدود سازی هرزنامه ها می باشد.این شرکت ماشین های هوشمندی را قرار است طراحی کند که با شناسایی کاربر و سرور آن را به طور کامل مسدود سازد.این تلاش ها و برنامه فعلا قرار است برای کشور چین اجرایی شود و اگر این شرکت در این امر موفق بود ، آنگاه به صورت جهانی از این ماشین هوشمند پرده برداری خواهد نمود.

توضیحاتی در مورد شرکت اپل

شرکت اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه ی  طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی و نرم‌افزار کامپیوتر فعالیت می‌کند. این شرکت ابتدا با نام شرکت کامپیوتری اپل  در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفورنیا، واقع در دره سیلیکون کشور آمریکا تأسیس شد.

مدیریت اجرایی این شرکت برعهده استیو جابز بوده‌است. وی یک ماه قبل از مرگش از ریاست این شرکت کناره‌گیری کرد و به جای آن تیم کوک ریاست این شرکت را بر عهده گرفته‌است. استیو جابز همراه با استیو وزنیاک و رونالد وین این شرکت را بنیانگذاری کردند. رونالد وین در کمتر از دو هفته پس از تأسیس شرکت سهام خود را به جابز و وزنیاک واگذار کرد.

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متوالی، عنوان تحسین شده‌ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان را به خود اختصاص داد.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

تصاویر مچ بند سلامت فیت بیت لو رفت
آمازون فروش وسایل مرتبط به حزب نازی را ادامه می دهد
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا