درگاه پرداخت بیت‌کوین در CES 2020 رونمایی شد

درگاه پرداخت مربعی شکل بیتکوین شرکت SecuX ، مبادلات مبتنی بر بیتکوین را برای خرده فروشان آسان تر خواهد کرد، اما این شرکت با سایر غول‌های پرداخت در این زمینه باید رقابت کند.

رونق معاملات خرده فروشی

به گزارش کالاسودا و به نقل از Decrypt، شرکت امنیتی بلاکچین SecuX امروز یک سیستم پرداخت خرده فروشی ارز دیجیتال را با هدف ایجاد رونق معاملات خرده فروشی راه اندازی کرد که شامل یک برنامه تلفن همراه، ماژول پرداخت و کیف پول سخت افزاری است.

این شرکت تایوانی این محصول را در نمایشگاه الکترونیکی مصرف کنندگان CES که این هفته در لاس وگاس در حال برگزاری است عرضه کرد. خرده فروشان نیاز به دسترسی به اینترنت برای عملکرد بهتر ندارند، اما جالب اینکه خریداران این کار را باید انجام دهند. در در اینجا نحوه عملکرد فروش آورده شده است.

نحوه عملکرد این دستگاه

 یک خریدار کد QR متصل به سیستمی را که توسط SecuX اداره می شود اسکن می کند. سپس ، تلفن خریدار به سرور SecuX متصل می شود که معاملات را پردازش می کند. پس از اتمام پرداخت ، سرور SecuX سیگنالی را به خریدار می فرستد و به آنها اطلاع می دهد که پرداخت کامل است. سپس برنامه خریدار سیگنال بلوتوثی را به خرده فروش ارسال می کند و به آنها می گوید تراکنش کامل است.

سیستم جدید شامل سه موقله است: اول اپلیکیشن دارای برچسب سفید است که از بیشتر ارزهای رمز پایه پشتیبانی می‌کند. دوم یک ترمینال پرداخت وجود دارد که می تواند به هر سیستم اثبات موجودی فروش مانند یک فروشگاه یا عابر بانک متصل شود. سوم یک کیف پول سخت افزاری است که از تراشه Secure element استفاده می کند و تنها می‌تواند مبلغ رمزنگاری را از طریق ترمینال سخت افزاری به صاحب حساب بپردازد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها