سخت افزار

در این کارخانه ناشناس چه می گذرد؟

در این کارخانه ناشناس چه می گذرد؟

کالاسودا - امروز در مقاله قصد داریم به بررسی کارخانه ناشناس بپردازیم که قطعات خیلی از گوشی های معروف را تولید می کند و حالا اطلاعات جالبی در مورد آن منتشر شده است.

کمپانی Moore

احتمالا خیلی از شما کمپانی Moore را می شناسید که پس از نام بنیان گذار اینتل یعنی گوردون مور تاسیس شده است. این کمپانی هر ساله تولید کننده ترانزیستورهای قطعه های مختلف است. قطعاتی که توسط کمپانی TSMC ساخته می شود در گوشی های سامسونگ استفاده می شود. این ترانزیستورها روی قطعات 7 و 8 نانومتری قرار داده می شود که می تواند کیفیت بهتری را عرضه کند.

کارخانه ناشناس ژاپنی و فعالیت های آن

یک کارخانه ناشناس ژاپنی در این زمینه وجود دارد که نقش بزرگی را در تولید قطعات دارد تا بتواند کیفیت بهتری را برای گوشی ها بوجود آورد. قائدتا خیلی از شرکت های بزرگ تولید کننده تلفن همراه تلاش می کنند تا سفارشات خود را به این کارخانه بسپارند و محصولات بی نظیری را تولید کنند.

بر اساس گفته های شرکت سامسونگ قطعات 7 نانومتری می تواند باعث شود تا کیفیت گوشی را 40 درصد افزایش دهد و 20 درصد به پردازش گوشی کمک کند و همچنین 50 درصد میزان مصرف باتری را تیز کاهش دهد. به همین خاطر است که شرکت ها به دنبال چنین قطعه ای هستند.

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

میت 20 ایکس ؛ تنها گوشی هوشمند هواوی با قلم استایلوس
قیمت گوشی های پرچمدار سامسونگ در بازار ایران چقدر است؟
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا