اخبار

دستگاه  هوشمند  تصفیه آب خانگی Mitte

دستگاه  هوشمند  تصفیه آب خانگی Mitte|کالاسودا

کالاسودا - دستگاه  هوشمند  تصفیه آب خانگی Mitte|کالاسوداکالاسودا_ دستگاه هوشمند تصفیه آب خانگی Mitte ، محصولی بسیار مفید برای کاربرانی است که دوست دارند هوشمندانه سلامت آب آشامیدنی خانه خود را بررسی کنند .

بسیاری از شهروندان شهرهای بزرگ و صنعتی عادت دارند از آب معدنی تازه در خانه استفاده کنند . این موضوع به علت وجود مواد سمی و انواع نیترات و … محلول در آب است .

بر همین اساس است که این روزها انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی در اختیار کاربران قرار گرفته تا از این طریق به سلامت خود  اهمیت دهند.

برخی از انواع دستگاه های تصفیه آب ، مکانیکی و برخی دیگر هوشمند هستند. با این وجود برای کاربران امروزی دستگاه های تصفیه آب هوشمند ، محبوب تر هستند .

یکی از جدیدترین محصولات تصفیه آب هوشمند موجود در بازار  ؛ تمیزکننده آب خانگی Mitteاست . این دستگاه را می توان در هر بخشی از آشپزخانه قرار داد و به جای اتکا به بطری های آب معدنی با کمک این دستگاه امورات روزمره را گذراند.

یکی از مزیت های این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های موجود در بازار، عدم وجود عطر یا طعم اضافی در آب تصفیه شده است

تصفیه کننده Mitte با اغلب کارتریج های موجود در بازار کار می کند. شما می توانید این محصول را در حالات مختلف تنظیم کنید . شما می توانید با انتخاب حالت  Balance  وضعیتی عالی برای نوشیدن چای و قهوه خلق کنید و یا با استفاده از حالت Vitality، انواع مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها را در آب حفظ کنید.

 هر یک از این کارتریجها در سطح pH متفاوت و حاوی مواد معدنی مغذی و ارزشمندی هستند . این گجت ، یک سیستم تصفیه  آب هوشمند است که با همگام سازی با موبایل کاربر  وضعیت و میزان آب تصفیه شده را همراه با اطلاعات نموداری برای کاربر ارسال می کند .

بر اساس بررسی های انجام شده در خصوص این محصول ، Mitte   تا 60 برابر پاکتر از فیلترهای معمولی موجود در  سوپرمارکت و 3 برابر پاک کننده تر از سیستمهای الکترونیک موجود در بازار است .

قیمت این محصول برابر با 328 دلار آمریکا است .

انجمن جهانی موبایل درهای خود را روی ایران بست
نبض زمان را با Samsung Gear Sport  بگیرید
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا