دستگاه بهداشت دهان و دندان Unico Smartbrush

دستگاه بهداشت دهان و دندان Unico Smartbrush|کالاسودا

دستگاه بهداشت دهان و دندان Unico Smartbrush|کالاسوداکالاسودا_دستگاه پاکیزه کننده دهان و دندان Unico Smartbrush محصولی مفید برای افرادی است که مایلند تمامی سطوح لثه و دندان هایشان را تمیز نگه دارند .

این روزها هزینه مراجعه به دندانپزشکی، چندان کم نیست . درواقع بسیاری از افراد برای فرار از این هزینه سنگین تمامی تلاش خود را می کنند تا از طریق مسواک،نخ دندان و یا انواع دهانشویه ها، سلامت دندان های خود  را تضمین کنند.

برخی از افراد عادت دارند با خرید  انواع مسواک و خمیردندان های گران قیمت به جنگ میکروب ها و باکتری های دهان و دندان بروند، اما باز هم تعداد بیماری های  این حوزه کم نیست .

این روزها دستگاه پاکیزه کننده دهان و دندان Unico Smartbrush  به عنوان محصولی مفید و کاربردی در حوزه بهداشت دهان به بازار عرضه شده است .

این محصول برای پاکیزه کردن همزمان چند دندان مختلف و افزایش سرعت مسواک زدن تولید شده است . درواقع Unico Smartbrush  می تواند  در مدت زمان تنها سه ثانیه، از طریق حرکات مدور، به طور خودکار و بدون وقفه بهداشت دهان و دندان کاربر را تضمین کند .

اما چگونه ؟  این دستگاه متشکل از برس های ارگونومیک و گسترده ای است که به سرعت میکروب های موجود بین دندان ها  را شناسایی می کند.

افزون بر این ها دستگاه مذکور ؛ به مینای دندان یا لثه ها آسیب نمی رساند. حتی سیستم هوشمند این محصول به مقدار مناسب خمیر دندان را به طور مستقیم بر روی دندان تزریق می کند.

به اعتقاد برخی کارشناسان،  برهمین اساس است که Unico  تا ۲ برابر بیشتر از  دهانشویه ها به نظافت و بهداشت دهان و دندان کمک می کند.

این دستگاه مواد سیلیکون ضد باکتریایی استفاده می کند که به راحتی به تمام   بخش های دندان ها نفوذ می کند Unico در چهار نوع در دسترس کاربران قرار دارد .

این چهار نوع بسته به سن و جنس و … کاربر دارای عملکرد متفاوت است .اما یک مژده مهم به بچه دارها این است که کودکان با کمک این محصول ،به سادگی از طریق تنظیمات می توانند دندان خود را به بهترین شیوه پاکیزه کنند .

قیمت این گجت ۱۱۶  دلار آمریکا است

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها