رونمایی دستگاه پخش تلویزیونی فیس بوک نزدیک است؟

0
94

فیس بوک در حال حاضر طیف وسیعی از دستگاه های پورتال را ارائه می دهد که به شما در برقراری تماس های ویدیویی هوشمندانه تر کمک می کنند. با این وجود این شرکت ادعا می کند که احتمال وجود یک دستگاه پخش کننده تلویزیون برای پیوستن به طیف وسیعی از دستگاه های موجود وجود دارد.

این دستگاه احتمالا باید دارای یک دوربین روی برد باشد که به شما امکان می دهد تلویزیون را مشاهده کنید یا از واقعیت افزوده (AR) استفاده کنید. حتی اگر سخنگوی فیس بوک از اظهارنظر درباره این موضوع خودداری کرده است اما با اطلاعاتی که لو رفته است می توانید انتظار دستگاه پخش تلویزیونی آینده فیس بوک را داشته باشید.

تلویزیونی مجهز به میکروفون و دوربین

این دستگاه به همراه دوربین عرضه می شود و میکروفون های دوربرد نیز دارد. این باید دامنه استفاده دستگاه در یک اتاق را افزایش دهد. انتظار می رود در بالای تلویزیون از دوربین استفاده شود که دوربین در سرویس چت تصویری به خوبی کار کند و در عین حال امکان پخش تلویزیون را نیز فراهم کند.

علاوه بر مشخصات فوق، احتمالا دارد که این دستگاه از اندروید نیز پشتیبانی کند. امکان استفاده از واقعیت افزوده (AR) جالب خواهد بود و افراد زیادی منتظر آن هستند. همچنین سایت Variety دلایلی دارد که معتقدند این تنها وسیله ای نیست که فیس بوک قصد راه اندازی آن را دارد. ممکن است این شرکت از دستگاه های بیشتر در هنگام راه اندازی با تلویزیون Streaming TV رونمایی کند.

ویژگی های محصول پیشین یعنی پورتال

پبش از این نیز فیس بوک از مجموعه نمایشگرهای هوشمند پورتال به نام های پورتال و پورتال پلاس که امکان تماس ویدئویی و ضبط صدا را برای کاربران فیس بوک و مسنجر فراهم می کنند رونمایی کرد. پورتال در درجه اول برای برقراری دستگاه های ویدئویی با دوستان در فیس بوک و مسنجر طراحی شده است. همچنی دوربینی مناسب برای این کار تعبیه شده است که می تواند حرکات را نیز پیگیری کند و می تواند تشخیص دهد که چندین نفر در اتاق وجود دارد و قاب را منطبق با آن تنظیم کند. به‌ کمک این نمایشگرهای هوشمند می‌ توانید درحالی که از دوستان و آشنایان خود کیلومترها فاصله دارید، به سادگی و از طریق تماس ویدیویی از حالشان جویا شده و با آنها صحبت کنید.

اگر شما یکی از افرادی هستید که به اندازه کافی احساس امنی از خرید این نمایشگرهای هوشمند که به میکروفون و دوربین داخلی مجهز شده اند نمی کنید، باید خوشحال باشید که فیس بوک به تازگی به روز رسانی های جدیدی را برای این محصول خود فراهم آورده است که به کاربران امکان دسترسی به وب و همچنین پشتیبانی از بازی های فوری  در کنار امنیت بیشتر را می دهد. دستگاه پورتال همچنین از خدمات موسیقی و ویدئویی، Facebook Watch، پاندورا، اسپاتیفای، شبکه های غذایی، iHeart Radio، Newsy نیز پشتیبانی می کند و گفته شده که راهی نیز برای تماشای تصاویر و ویدئوهای صفحه فیس بوک شما از طریق این پورتال وجود دارد. پورتال همچنین با دستگاه هایی که الکسا دارند نیز هماهنگ می شود و می تواند کنترل لوازم خانگی محصولات هوشمند شما را بر عهده گیرد.

آیا برای این دستگاه پخش تلویزیونی آینده خوشحال هستید؟ آیا این اصلاً به شما علاقه دارد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها