با دستیار صوتی الکسا به زبان اسپانیایی صحبت کنید!

0
153
با دستیار صوتی الکسا به زبان اسپانیایی صحبت کنید!

آمازون حالت چند زبانه را به الکسا انتقال داده است که به کاربران این امکان را می دهد تا در ایالات متحده آمریکا به زبان اسپانیایی با دستگاه های الکسای خود صحبت کنند.

الکسای اسپانیایی زبان!

به این ترتیب پس از این الکسا قادر خواهد بود بر اساس زبانی که در آن خواسته شده است به درخواست ها به زبان انگلیسی یا اسپانیایی پاسخ دهد. این شرکت ماه گذشته در رویداد Echo این موضوع را اعلام کرد و اکنون در سه کشور به صورت اجرایی درآمده است: انگلیسی و اسپانیایی در ایالات متحده ، انگلیسی و هندی در هند و انگلیسی و فرانسوی ِکانادایی در کانادا.

حالت چند زبانه به چه معناست؟

منظور از حالت چند زبانه این است که به کاربران امکان تغییر سریع بین زبان ها را  می دهد، زیرا ممکن است اسپیکرهای دو زبانه در خانه داشته و بخواهند با خانواده خود صحبت کنند. آمازون در بیانیه ای توضیح داد: “با وجود میلیاردها نفر در جهان که بیش از یک زبان با آنها صحبت می کنند، بسیاری از خانه ها دیگر نیازمند یک زبان برای صحبت کردن نیستند و نیاز است که محصول را توسعه فرهنگی داد.

الکسای اسپانیایی زبان!

توسعه مهارت ها در زبان اسپانیایی

” این شرکت همچنین در ماه آوریل پروژه Amazon Skills Kit  را برای توسعه دهندگان ایجاد کرد تا مهارت هایی را برای اسپیکرهای اسپانیایی زبان ایجاد کند و این مهارت ها اکنون می تواند برای خرید مشتریان در فروشگاه Skills آمریکا اماده به کار نماید.

اسپانیایی، دومین زبان آمریکا

این ویژگی به ویژه در ایالات متحده مفید خواهد بود ، جایی که اسپانیایی دومین زبان پرکاربرد در این کشور است. با کمال تعجب ، آمازون کمی دیر به این تحول رسیده است ، زیرا دستیار گوگل ویژگی های پشتیبانی چند زبانه را در سال 2018 اضافه کرد و سیری سالهاست که به زبان های مختلفی صحبت می کند. اما شروع به یادگیری یک زبان جدید هرگز دیر نیست.

توسعه مهارت ها در زبان اسپانیایی

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها