دستیار گوگل اسیستنت در کرومبوک های بیشتری رونمایی خواهد شد

0
93
دستیار گوگل اسیستنت در کرومبوک های بیشتری رونمایی خواهد شد

دستیار گوگل اسیستنت یک نرم افزار دستیار دیجیتالی گوگل است که به طور معمول در تلفن های هوشمند آندروید یافت می شود، اگرچه در چند سال گذشته ، ما شاهد آن بودیم که استفاده از این دستیار در اسپیکرهای هوشمند گسترش یافته است.

حتی راه خود را به دستگاه های کرومبوک ساخته شده توسط گوگل ، مانند Pixelbook و Pixel Slate  نیز باز کرده است ، و خبر خوب این است که گوگل همچنان در دسترس بودن دستیار خود را گسترش می دهد و اکنون در کرومبوک ها نیز موجود خواهد شد.

ویژگی های جدید در کرومبوک ها

گوگل از جدیدترین نسخه سیستم عامل Chrome OS که در آن به نسخه 77 به روز شده است، خبر داد. در جدیدترین نسخه سیستم عامل Chrome ، در دسترس بودن دستیار گوگل در سایر دستگاه های کرومبوک گسترش یافته است. طبق نظر گوگل ، “شما می توانید دستیار گوگل را در اکثر کرومبوک ها نیز تنظیم کنید. یک “Hey google ” بگویید یا روی نماد دستیار کلیک کنید تا بتوانید یک سؤال بپرسید ، یک یادآوری تنظیم کنید ، موسیقی پخش کنید ، دستگاه های خانگی هوشمند را کنترل کنید و موارد دیگر.

ویژگی های جدید در کرومبوک ها

آیا این ویژگی برای تمام کرومبوک هاست؟

توجه داشته باشید که این شرکت می گوید “اکثر کرومبوک ها” ، نشان می دهد که ممکن است همه کرومبوک ها واجد شرایط استفاده از آن نباشند. علاوه بر گوگل اسیتنت این به روزرسانی ویژگی هایی از قبیل Virtual Desks را نیز معرفی می کند ، که در اصل یک میز کار مجازی مجزا ایجاد می کند تا به کاربران در جدا کردن برنامه ها و ویندوزهای خود کمک کند.

همچنین اعلان های رسانه ای جدید وجود دارد که در آن کاربران قادر خواهند بود کنترل های صوتی و رسانه ای خود را از همه جا بهتر مدیریت کنند. به روز رسانی باید این لپ تاپ ها باید از قبل موجود باشد و به  تدریج در روزهای آینده به کرومبوک ها منتقل می شود.

آیا این ویژگی برای تمام کرومبوک هاست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از