اخبار

دمای خانه را از راه دور و نزدیک مدیریت کنید

دمای خانه را از راه دور و نزدیک مدیریت کنید|کالاسودا

کالاسودا- دمای خانه را از راه دور و نزدیک مدیریت کنید|کالاسودا

کالاسودا_شرکت netatmo از نوعی کنترل کننده دمای هوشمند رونمایی کرده است .دستگاهی هوشمند که در فصل های گرم و سرد وظیفه ایجاد تعادل دمای محیط را بر عهده دارد.

این روهاز مدیریت هوشمند دمای خانه کار ساده ای است.درواقع تنها کافیست از سیک اپلیکیشن ساده استفاده کرد، تا به راحتی سیستم هوشمند دمای خانه را مدیریت کنیم.

یکی از شرکت های نوآور در حوزه مدیریت سیستم های کنترل دمای خانه، netatmo  است . این شرکت اخیرا از نوعی محصول جدید رونمایی کرده که نه تنها به مدیریت دمای خانه می پردازد، بلکه می تواند به صرفه جویی انرژی نیز کمک کند.

شرکت netatmo جزو شرکت هایی است که محصولات متعددی در این حوزه تولید کرده است . اما جدیدترین دیوایس‌های ترموستات هوشمند نست (Nest Smart Thermostat) به شما امکان کمترل از راه دور و برنامه ریزی عملکرد ترموستات را می‌دهند. ،افزون بر این ها به شما کمک خواهند کرد تا مبلغ درج شده بر روی قبض برق منزلتان نیز کمتر از گذشته شود.

این محصول هوشمند است و می‌تواند بفهمند چه زمانی باید قطع شوند درواقع در  مقایسه با ترموستات‌های قدیمی‌تر، دیگر نیازی نیست که شما آن‌ها را به صورت دستی خاموش یا روشن کنید.

درواقع به نظر می رسد؛ سازندگان Netatmo چنین منطقی را در ساخت رادیاتور در پیش گرفته‌اند و درست همانند رادیوتارهای هوشمند، به دنبال آن هستند تا علاوه بر ذخیره هرچه بیشتر انرژی، از دردسرهای معمول نیز خلاصی پیدا کنند. آن‌ها انتظار دارند که استفاده از دریچه هوشمند رادیاتور Netatmo باعث شود،  به طور متوسط میزان مصرف انرژی تا 37 درصد کاهش پیدا کند.

دریچه هوشمند رادیاتور Netatmo مناسب رادیاتورهای آب گرم است و می‌تواند بر اساس هر اتاقی آن را به صورت مناسبی کنترل کند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند به صورت جداگانه رادیات هر اتاق را تنظیم کنند و پس از آن، همه چیز را به نتاتمو بسپارند تا متناسب با دمای مورد نیاز شما، دمای رادیات را کم یا زیاد کند.

اپلیکیشن اختصاصی این محصول نیز به کاربران اجازه می‌دهد برنامه‌های زمانی را برای عملکرد آن مشخص کنند، به طور مثال روشن کردن و تنظیم آن به یک درجه خاص از صبح و سپس خاموش کردن آن در ساعات خاصی از روز.

عملکرد این گجت به حدی هوشمندانه است که تشخیص می دهد، پنجره اتاق شما باز است یا بسته، درواقع  اگر پنجره‌ اتاق شما باز باشد، رادیاتور فورا به شکل خودکار خاموش می شود. این موضوع کمک می کند،  انرژی ذخیره شود.

این محصول با HomeKit اپل و Google Home سازگار است و می‌توانید به وسیله یک دیوایس آی او اسی یا استفاده از دستیار گوگل آن را کنترل کنید.فروش دریچه هوشمند رادیاتور Netatmo با قیمت 70 پوند در بریتانیا آغاز شده است

مطالب مرتبط

برو بالا