اخبار

دوربین آیفون ایکس بعدی احتمالا ۳ لنز خواهد داشت

کالاسودا - کالاسودا – احتمال اینکه دوربین آیفون ایکس سال آینده دارای ۳ لنز باشد که یکی دارای زوم ۵ برابر باشد، وجود دارد.

آیا تحت تاثیر دوربین آیفون ایکس قرار گرفتید؟ روزنامه اخبار اقتصادی تایمز گزارش داده است که اپل ممکن است یک آیفون جدید که دارای سه لنز باشد در سال ۲۰۱۹ معرفی کند.

در این گزارش ذکر شده است که این مدل احتمالا دارای دو لنز ۱۲ مگا پیکسلی دارای یک لنز برای زوم ۵ برابر نیز باشد. ایفون ۸ نیز دارای یک لنز با زوم دیجیتال ۵x خواهد شد. البته این موضوع نیز محتمل است که آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس دارای دو لنز با زوم اپتیکال ۲x و زوم دیجیتال ۱۰x خواهند شد.

اگر این گزارش درست باشد نسل سوم آیفون ایکس دوربین بسیار قدرتمندی خواهد داشت. خصوصا با توجه به دوربین TrueDepth که در نسل کنونی آیفون ایکس وجود دارد و تنها دوربین موجود در بازار است که تکنولوژی حسگر لازم برای تقویت Face ID را دارد.

اما هنوز برای هیجان زده شدن زود است. شرکت KGI و تحلیلگر معروف مینگ چیکو پیش بینی کرده است که گوشی هایی که در سال ۲۰۱۸ عرضه میشوند همچنان دوربین دوگانه را حفظ خواهند کرد. در عین حال، اگر شما نمیتوانید تا رسیدن این گوشی ها صبر کنید بهتر است گوشی Huawei P20 Pro  را امتحان کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

 

مطالب مرتبط

برو بالا