دوربین های بدون آینه نیکون جایگزین مدل های DSLR می شوند؟

دوربین های بدون آینه نیکون جایگزین مدل های DSLR می شوند؟

برخی دوربین های DSLR نیکون ممکن است با مدل های بدون آینه جایگزین شوند. دوربین های DSLR ها دوربین هایی هستند که بسیاری از حرفه ای ها برای انجام امور خود از آن استفاده می کنند، اما با آمدن دوربین های بدون آینه به زمین بازی، این جریان عوض شد و بسیاری از مشتریان این دوربین ها را انتخاب کردند.

دلیل محبوبیت دوربین های بدون آینه نیکون چیست؟

این امر به دلیل این بود که دوربین های بدون آینه کوچک تر و سبک تر از DSLR ها هستند و حمل و نقل آنها به اطراف راحت تر است. به علاوه آنها بسیار از قابلیت های عکاسی ورزشی فول فریم را دارند و به همین دلیل برخی از طرفداران دوربین های DSLR آنها را با دوربین های بدون آینه جایگزین کرده اند.

به همین دلیل جای تعجب نیست که نیکون نیز در حرکتی جنجالی تصمیم گرفته است که تعدادی از دوربین های DSLR خود را با مدل های جدید دوربین های بدون آینه جایگزین کند. در واقع آنها معتقدند که مدل های Nikon D3500, D5600, D500 می توانند با دوربین های بدون آینه جایگزین شوند.

دلیل محبوبیت دوربین های بدون آینه نیکون چیست؟

نیکون بخش DSLR بازار را رها نمی کند

البته نیکون همچنان مدل های DSLR خود را نیز تولید می کند، چرا که آنها هم مشتریان خاص خود را دارند. همانطور که پیش از این نیز نیکون اعلام کرده است دوربین هایی مانند D7500، D750، D850 و D5 در آینده جایگزینی DSLR را دریافت خواهند کرد، بنابراین به کسانی که هنوز هم از دوربین های DSLR استفاده می کنند  باید گفت که نگران نباشید، نیکون به هیچ وجه این بخش از بازار را رها نکرده است.

به گفته این شرکت، برای عکاسانی که دوربین های بدون آینه را ترجیح می دهند اما می خواهند یک مدل پیشرفته و حرفه ای تر داشته باشند، Nikon قبلا تایید کرده است که آنها بر روی چنین دستگاه هایی کار می کنند، هرچند زمان رونمایی از آن فعلا مشخص نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار