مشکلات دوربین گوشی LG V40 ThinQ چیست و چگونه رفع می شود؟

مشکلات دوربین گوشی LG V40 ThinQ چیست و چگونه رفع می شود؟

گوشی LG V40 ThinQ یکی از گوشی های پرچمدار شرکت ال جی است که با تمرکز روی ارائه یک تجربه صوتی فوق العاده شناخته شد و تمام چیزهایی که از یک گوشی هوشمند انتظار داشتیم را در اختیار مشتریان قرار داد.

با این حال این گوشی نیز دارای ضعف هایی بود که تعدادی از آنها در انتقادات برجسته شد. در زیر تعدادی از مشکلات دوربین  گوشی LG V40 ThinQ و روش حل انها برایتان گردآوری شده است.

مشکلات دوربین گوشی LG V40 ThinQ

تعدادی از مشکلاتی که در دوربین های ال جی V40 دیده شده است، تار بودن عکس ها هنگام عکسبرداری و یا تاخیر در عکاسی از دیگر مشکلات این گوشی است. برخی کاربران متوجه شده اند که این دستگاه به صورتی که مورد انتظار است نمی تواند حالت لنز تله فوتو را اعمال کند. دیگران نیز گزارش هایی از دانه دانه شدن تصویرهای عکاسی شده با این گوشی داده اند که متمایل به رنگ سبز و پیکسل پیکسل شده بوده است.

راه حل های بالقوه

عکس های تار و لگ دار در این گوشی به نظر می رسد که به دلیل تنظیمات خاصی باشد که به طور پیش فرض روی حالت هایی مانند Auto Super Bright و Auto HDR تنظیم شده است. این ویژگی های در موقعیت های دیگر به شما اجازه عکاسی های جذاب را می دهد، اما اگر به دنبال تمرکز بهتر و سرعت شاتر سریع تر هستید، بهتر است آنها را غیرفعال کنید و با به روز رسانی نرم افزاری آن را حل کنید.مشکلات دوربین گوشی LG V40 ThinQ

مشکلات دوربین گوشی LG V40 ThinQ مرتبط با لنز تله

اکنون به مشکلات لنز تله خواهیم پرداخت. اکثرا مشکلات لنز تله فوتو بیشتر به عملکرد گوشی بر می گردد. چیزی که در اینجا نیاز است داشته باشید، ایجاد یک شرایط محیط روشن است، شاید در محیط های داخلی این موضوع فراهم نشود. در نهایت اینکه مشکل دانه دانه شدن تصاویر و پیکسل پیکسل شدن می تواند مشکل سخت افزاری باشد. در چنین مواقعی بهتر است که با تعمیرات سخت افزاری ان را برطرف کرد و یا اقدام به تعویض گوشی کرد.

مشخصات لنزهای دوربین گوشی V40

کمپانی ال جی ترتیب لنز های خود را به صورت  افقی در نظر گرفته است. این کمپانی قدرتمند از لنزهای استاندارد، تله فوتو و لنز فوق عریض استفاده کند. اصلی ترین لنز موجود در این گوشی هوشمند یک لنز ۱۶ مگاپیکسلی است. در کنار این لنز با کیفیت شاهد یک لنز فوق عریض هستیم. این لنز ۱۲ مگاپیکسلی به عنوان لنز فوق عریض کاربران را در بخش عکاسی کمک می کند و آخرین لنز ۸ مگاپیکسل است. ال جی در کنار ترکیب همیشگی دوربین های دو لنز خود از لنز تله فوتو استفاده کرده است. این گوشی هوشمند در بخش لنز تله فوتو از لنز هشت مگاپیکسلی استفاده می کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار