دوربین 25000 دلاری RED V-Raptor ST

کمپانی RED جدیدترین دوربین سینمایی خود را با نام V-Raptor ST معرفی کرد. دوربین V-Raptor ST اولین عضو نسل جدید دوربین‌های DSMC3 و بهترین دوربین این شرکت تا به امروز است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gsmarena، دوربین V-Raptor ST دارای سنسور 8K VV 35.4 مگاپیکسلی CMOS است. سنسور 8K VV با اندازه مورب 46.31 میلی متر بزرگتر از سنسورهای فول فریم 35 میلی متری استاندارد است. RED مدعی است که این سنسور دارای دامنه پویایی بیش از 17 استپ است که بالاترین آن می‌باشد.

V-Raptor ST قابلیت ضبط همزمان با وضوح و نرخ فریم بالا را دارد. این دوربین می‌تواند ویدئوهایی با وضوح کامل 8K و سرعت 120 فریم در ثانیه، کیفیت 4K با سرعت 240 فریم بر ثانیه و کیفیت 2 K با سرعت 480 فریم بر ثانیه فیلمبرداری کند.

V-Raptor ST دارای سوکت RF یکپارچه است.

بدنه دوربین از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و دارای پایه‌های 1/4 اینچی است. در کنار آن یک صفحه نمایش کوچک داخلی برای نمایش عملکرد دوربین و پشت آن خروجی‌های SDI وجود دارد.

سمت چپ دوربین پورتی برای کارت ذخیره سازی تعبیه شده است. V-Raptor ST همانند Komodo از کارتهای استاندارد CFexpress استفاده می‌کند.

البته دوربین V-Raptor ST مانند Komodo از یک نمایشگر داخلی برای پیش نمایش ویدیو برخوردار نیست، بنابراین باید یک صفحه نمایش خارجی به آن وصل کنید.

V-Raptor ST قیمتی معادل 24500 دلار قیمت دارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها