دوربین Sony A7S III با فن داخلی هیچ گاه داغ نمی کند!

0
151
دوربین Sony A7S III با فن داخلی هیچ گاه داغ نمی کند!

کامپیوترها وقتی پردازش سنگینی روی آن انجام می شود گرم می شوند. در مورد گوشی ها نیز همین موضوع صحت دارد. اما آیا می دانید دوربین ها نیز می توانند داغ کنند؟ اگر یک عکاس گاه و بیگاه هستید ، ممکن است این موضوع مشکلی برای شما ایجاد نکند ، اما اگر عکاسی روزانه و زیاد حرفه شماست ، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که دوربین شما بیش از حد گرم شود و شما مجبور می شوید آن را خاموش کنید و بگذارید خنک شود.

فن داخلی

برای متخصصان شاغل در حرفه عکاسی که به طور مداوم به دوربین های خود احتیاج دارند، این می تواند یک مشکل باشد ، اما سونی می تواند راه حلی برای این امر داشته باشد. براساس گزارشی از Sony Alpha Rumors ، آنها توسط یک منبع موثق که گفته نمونه اولیه سونی A7S III را مشاهده کرده اند که یک محصول جدید از سری A7s است، سری a7S با توانایی فوق‌العاده‌ی خود در شرایط نوری اندک، بهترین محصول این شرکت برای فیلم ‌برداری نیز به شمار می ‌رود . طبق شایعات منتشر شده این نمونه اولیه دارای ویژگی جالبی است که ظاهراً یکی از آنها دارا بودن فن داخلی برای تهویه  هنگام داغ شدن بیش از حد در پشت دستگاه است.

فن داخلی

ویژگی های جذاب

طبق شایعات گفته می شود که این شرکت در حال آماده‌سازی سنسور فول‌ فریم چند‌وجهی ۳۶ مگاپیکسلی است که توانایی فیلم ‌برداری با رزولوشن 8K یا ۷۶۸۰ در ۴۳۲۰ پیکسل را دارد. این سنسور چندوجهی درست همانند نمونه‌ی به کار رفته در پاناسونیک GH5s، در نسبت‌های مختلف تصویر از تمام سطح سنسور برای فیلمبرداری استفاده خواهد کرد تا شاهد کاهش کیفیت نهایی تصاویر نباشیم.

همچنین چندی پیش در خبرها داشتیم که دوربین بدون آینه پاناسونیک Lumix S1H با فن داخلی نیز یکی از انتخاب ها برای عاشقان فیلمبرداری است. پاناسونیک نیز به این وادی پیوسته است و همچنین یک نمایشگر وضعیت در صفحه فوقانی و همچنین یک فن در قسمت بدنه دوربین وجود خواهد داشت که به جلوگیری از گرمای بیش از حد دوربین ، به خصوص در هنگام عکاسی طولانی مدت کمک خواهد کرد.

ویژگی های جذاب

دوربین قبلی سونی در همین رده چه سالی عرضه شد؟

دوربین سونی A7S II در سپتامبر ۲۰۱۵ روانه بازار شد و اکنون در بازار قیمت 22 میلیونی دارد. شایعات حاکی از یک به روز رسانی فوق العاده در این دسته و عرضه قریب الوقوع A7S III است. خبرها حاکی از آن است که عرضه این محصول در سال 2019 خواهد بود. اما به هر حال حدس زدن تاریخ دقیق عرضه دوربین A7S III بسیار دشوار است و مشخص نیست که چه زمانی می‌ توانیم نسخه‌ واقعی محصول اصلی را مشاهده کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از