دوربین Z50 نیکون ، دوربین بدون آینه ارزان قیمت این برند

0
256
دوربین Z50 نیکون ، دوربین بدون آینه ارزان قیمت این برند

وقتی نیکون سری جدید دوربین های بدون آینه سری Z خود را  رونمایی کرد، جدیدترین تلاش این شرکت بود که دوباره ورود خود به دوربین های بدون آینه امتحان کند.

تاکنون براساس بررسی ها به نظر می رسد که این شرکت درست عمل کرده است. با این حال ، این دوربین های جدید دقیقاً آن چیزی نیست که ما آن را گاملا ارزان قیمت قلمداد کنیم، اما خبر خوب این است که دوربین Z50 نیکون برای شما مقرون به صرفه تمام می شود.

به دنبال شایعاتی مبنی بر اینکه نیکون می تواند یک دوربین بدون آینه ارزان تر در مجموعه خود داشته باشد ، این کمپانی از آن زمان با اعلام مراحل ساخت نیکون Z50 به طور رسمی آن را تأیید کرده است.

مشخصات احتمالی دوربین Z50 نیکون

همانطور که انتظار می رود ، این مدل بخشی از دوربین های بدون آینه سری Z از برند نیکون خواهد بود و به جای یک دوربین فول فریم بدون آینه از سنسور APS-C استفاده خواهد کرد، که به نظر می رسد برای بیشتر عکاسان کافی است، مگر اینکه شما یک عکاس حرفه ای باشید که به دوربین تمام قاب یا فول فریم احتیاج داشته باشید.

از لحاظ مشخصات ، ما در حال بررسی سنسور CMOS 20.9MP با نمایشگر 3.2 اینچی در پشت آن هستیم. همچنین این رقم می تواند به ISO 51،200 برسد و همچنین یک سیستم ترکیبی AF 209 نقطه ای نیز در این دوربین وجود داشته باشد که سرعت عکسبرداری آن تا 11 فریم در ثانیه برسد. ویدئو های 4K به همراه ضبط ویدیوی با سرعت 120 فریم در ثانیه پشتیبانی می شوند.

مشخصات احتمالی دوربین Z50 نیکون

قیمت محصول

در مورد قیمت این محصول نیز ، نیکون Z50 با قیمت 999.95 دلار در نظر گرفته شده است که شامل لنزهای 16-50 میلی متر f / 3.5-6.3 VR است و این گزینه را جایگزین بسیار مناسبی برای دوربین های سری Z برتر این شرکت می کند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها