اپل دومین نسخه آزمایشی عمومی iOS 13 و iPadOS را منتشر کرد

0
172
اپل دومین نسخه آزمایشی عمومی iOS 13 و iPadOS را منتشر کرد

کمپانی اپل دومین نسخه آزمایشی عمومی iOS 13 و iPadOS را در اختیار افرادی که در برنامه بتای عمومی اپل ثبت نام کرده اند قرار می دهد. اگر نسخه اولیه این به روز رسانی را برای گوشی هوشمند و آیپد خود دریافت کرده اید به زودی این به روز رسانی در اختیار شما قرار می گیرد. این به روز رسانی به عنوان یک ناتیفیکیشن در اختیار شما قرار می گیرد. البته اگر ناتیفیکیشن برای شما ارسال نشد می توانید در بخش تنظمیات و در قسمت About رفته و گزینه Software Update را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید اگر شما از نسخه اصلی سیستم عامل iOS استفاده می کنید و نسخه اول این به روز رسانی را دریافت نکرده اید می توانید  در برنامه بتای عمومی این سیستم عامل در سایت اپل ثبت نام کنید. در ابتدا این موضوع را در نظر داشته باشید که در این به روز رسانی ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که برای کار کردن با گوشی هوشمند شما اختلالاتی ایجاد کند.

برطرف کردن مشکلات احتمالی iOS13

برطرف کردن مشکلات احتمالی iOS13

اصلاح قابلیت FaceTime نیز که پیشنمایش آن توسط توسعه دهندگان هفته پیش ایجاد شده است در این نسخه آزمایشی در اختیار شما قرار می گیرد و به این ترتیب شما می توانید در بخش تماس تصویری از برخی فیلتر های خودکار استفاده کنید. در کنار این موضوع امنیت این سیستم عامل در مقایسه با نسخه دیگر بهبود پیدا کرده است.

توجه داشته باشید که اگر نسخه آزمایشی این سیستم عامل را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید می توانید آن را حذف کرده و سیستم عامل اصلی خود را مورد استفاده قرار دهید، با این وجود توجه داشته باشید که اگر حوصله برخی مشکلات را ندارید و استفاده از قابلیت های جدید برای شما اهمیت خاصی ندارد می تواند تا عرضه به روز رسانی اصلی صبر کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها